Oyuncu Bengi Öztürk Anne Oldu - Magazinmatik.com
Magazin

Oyuncu Bengi Öztürk Anne Oldu

Ünlü oyuncu Bengi Öztürk ve kendisi gibi oyuncu eşi Sertaç Akkaya çiftinin bir kız bebeği dünyaya geldi.

Oyuncu Bengü Öztürk anne olmak için gün sayıyordu.Güzel oyuncudan mutlu haber geldi. Çiftin 25 Haziran günü saat 16.00’da bir kız bebekleri  dünyaya geldi.

Hoşgeldin Vera Bebek…

2 kilo 625 gram ve 48 cm dünyaya gelen bebeğ Vera ismi verildi.

Bengi Öztürk, “Bebeğimiz tahminimizden 2 hafta erken geldi. Kapımızda süslerimiz, odamızda balonlarımız, saçımda kurdelem yok ama dünyanın en mutlu en şanslı anne babasıyız. Doktorumuza ve pandemi döneminde yüksek hijyen standartları ve enfeksiyon kontrol kuralları ile doğumuma güvenle girmemi sağlayan ekibe binlerce teşekkür ederim” dedi. Vera bebeğin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğunu belirtildi.

Öztürk ,mutlu haberi sosyal medya hesabından takipçileri ile “Kapımızda süslerimiz, odamızda balonlarımız, saçımda kurdelem yok ama dünyanın en mutlu en şanslı anne babasıyız @sertac.akkaya biz 💐… Neydi… “hayat siz planlar yaparken başınıza gelenlerdi… İşte bunu bi kez daha ve olabilicek en mucizevi şekilde yaşadık… 9 aydır normal doğurucam suda doğurucam diye ahkam kesip durdum ama Vera öyle istemedi… Onun başka planları varmış… Kocaman en bi sevdiklerimiz bize bebek partisi sürprizi hazırlarken asıl sürpriz Vera’dan hepimize geldi ve 25 haziran’da saat 16:00 da geliyorum dedi…Daha 2 haftamız var diyip henüz bezlerini bile almamışken hooop Vera kucağımıza geldi.. Tam da bu şaşkınlıklar içindeyken son anda tüm hazırlıklarımızı kusursuz bi şekilde planlayıp bize sunan, içimdeki korkuları söküp atan, ellerimi sıcacık tutan başta canım doktorumuz @drparvanaseyidova ya onunla beraber ameliyathane de yanımızda olan muhteşem ekibe, 2 gün boyunca gece gündüz demeden bi düğmenin ucunda olduklarını her an bize hatırlatan şahane hemşirelere ve tabi ki tüm bu güzel insanları bi arada görebildiğimiz @memorialsaglik a sonsuz sevgilerimizi paylaşmadan yapamazdım…”notu ile paylaştı