Müge Anlı Başladı...İlk Ne Söyledi? - Magazinmatik.com
Tv&Medya

Müge Anlı Başladı…İlk Ne Söyledi?

ATV’de ekrana gelen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı koronavirüs salgını nedeniyle  ekrana kısa bir süre ara vermişti.

Usta gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı bu sabah ekrana geri dönmenin heyecanını yaşadı.

İzleyicileri ve program ekibini çok özlediğini ifade eden Müge Anlı, program açılışında ilk  “Sizi bana kavuşturan Rabbime binlerce şükürler olsun” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı’yı Avukat Rahmi Özkan, Dr. Şevki Sözen ve aralıklı olarak oturtulan stüdyo konukları yalnız bırakmadı. Stüdyo konuklarının maske takarak tedbir aldıkları dikkatlerden kaçmadı.

Anlı, “Çok sıkıntılı günler atlattık. Sıkıntılar tam olarak bitmedi ama eski günlere dönme umutlarımız arttı. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; sevenlerine baş sağlığı diliyorum… Bizler için hayatlarını ortaya koyarak çalışan sağlık çalışanlarına tüm kamu görevlilerine sonsuz teşekkür ediyorum. Lütfen tedbiri elden bırakmayalım. Kurallara sıkı sıkıya uyarak eski günleri aratmayan bir program hazırladık sizler için” dedi.

Programda yıllar sonra kavuşacak aile üyelerinin sarılmaları için bir çözüm bulduklarını söyleyen Müge Anlı araya bir paravan indirerek; sarılacak konukların kollarını içeriye geçirdikleri hijenik çözümü de ekrana getirdi.