Feyzullah Atagür’den İki Kitap Birden! - Magazinmatik.com
Gündem

Feyzullah Atagür’den İki Kitap Birden!

feyzullah atagür kitapları

Çıkmaz Yol ve Apep isimli iki kitabı birden yayınlanan Feyzullah Atagür düşünce ve heyecanını anlattı.

Bu haftanın yeni çıkan kitapları arasına Endüstri Mühendisi Feyzullah Atagür’ün iki kitabı da eklendi. Çıkmaz Yol ve Apep isimli kitaplar raflarda yerini alırken Atagür de hedeflerine ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Hepsi Bu Kadar Değil

Yazdığı kitapların bunlarla sınırlı olmayacağını belirten Feyzullah Atagür, sadece bu serinin 4 kitaptan oluşacağını söyledi. Atagür sözlerini şöyle sürdürdü:

“Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. İnsanların kendi hayatlarında sahip olamadıkları ve hayalini kurdukları özgürlüğü hissetmek için kitap okuduklarına inanırım. Çünkü kitaplar, bize bu özgürlüğü verir. Vermeli de…

Bu sebeple okuyucuların yazdığım ilk kitaplarım olan, Çıkmaz Yol ve Apep’te bu özgürlükleri bulacağına inanıyorum. Her zaman oluşturmak istediğim bir evreni sonunda kurma noktasına geldim. Bu evrene de ‘Sarmal Evreni’ adını verdim. Bu evren 4 kitaptan oluşacak ve bu kitapların ilk ikisi Çıkmaz Yol ve Apep bu evrenin kapılarını tüm okurlara şimdi açıyor.

Her yazar gibi ben de kendi duygu ve düşüncelerimi tabi ki karakterlere dağıtarak işledim ve bu nedenle çok mutluyum. Çok iddialı değilim ama evrenin son iki kitabı hiç bilinmeyen topraklarda geçecek ve çok sağlam hikayelere sahip olacak. Bu nedenle evrenin kapılarını açıp temellerini atan bu iki romanımı umuyorum ki siz okuyucular da beğeneceksiniz ve devamını bekleyeceksiniz.

İntikam ateşiyle yanmaya hazır olun. Sarmallarda buluşmak dileğiyle…”

 

Haber:Nihal Yeşiltaç Oran

feyzullah atagür çıkmaz yol apep