Survivor'da Aşk mı Var? - Magazinmatik.com
Magazin

Survivor’da Aşk mı Var?

Abone Ol

Survivor 2020’de  ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Mert Öcal’ın  geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde elenerek Survivor’a veda etmesi yarışmacı Evrim’i adeta yıkmıştı.

Acun Ilıcalı’nın Mert’in elendiğini söylediği  anda en çok tepkiyi Evrim vermiş ve Mert’in elenmesi karşısında şoka girmişti.

Mert’in elenmesinin ardından konuşan Evrim, “Ummadığım bir kişi veda etti, gerçekten yıkıldım. Tam kamplar birleşti, en olması gereken adamdı.Benim için kampların birleşmesinin hiç bir anlamadı kalmadı” ifadelerini kullandı.

Evrim’in Mert’in elenmesine verdiği tepki ve üzülmesi, TV8’de yayınlanan Survivor Panorama programının da gündemi oldu.

Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Evrim ve Mert ile ilgili ilginç yorumlarda bulundu. Evrim’in Mert’e daha önce kalpler gönderdiğini hatırlatan Hatipoğlu, ikisinin de birbirlerine karşı bir yakınlık duyduklarını söyledi.

Hatipoğlu, “Evrim, Mert’in yarışmada en sevdiği kişilerden biri olduğunu söyledi ve ‘Benim erkek versiyonum’ dedi. Mert gittikten sonra çok üzüldü ve kampların birleşmesinin anlamı kalmadığını dile getirdi. Evrim kalp falan gönderiyordu ona. Giderken de ağladı. Bence Evrim, Mert’i yakından tanımak istiyordu. Birbirlerine karşı olumlu bir elektrik içindeydiler. En azından Evrim Mert’e karşı. Birleşme partisinde ise Hadise ‘Aşk olayı görüyorum’ dedi ve o sırada ekranda Evrim ve Mert’i gördüm” şeklinde konuştu.