Netflix Cinayet Süsü Filmini Yayınladı, Sosyal Medya İkiye Bölündü - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Netflix Cinayet Süsü Filmini Yayınladı, Sosyal Medya İkiye Bölündü

cinayet süsü film kadrosu
Abone Ol

25 Ekim 2019 yılında vizyona giren polisiye ve komedi unsurlarını içinde barındıran “Cinayet Süsü” filmi Netflix’de yayınlandı.

Cinayet Süsü filmi konusu ve oyuncu kadrosu  ile hayli merak edilen filmlerin arasıda.Netflix’in filmi yayınlayacağı duyulduğunda sosyal medyada büyük heyecan yaşanmıştı.

Filmin başrollerini Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt ve Binnur Kaya gibi hayli tecrübeli ve sevilen oyuncular paylaşıyor.Bu çok merak edilen “Cinayet Süsü” filmi yayınlandıktan sonra yine sosyal medyada çok konuşulanların arasına girmeyi başardı.Filmi izleyen sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü.Bir çok kullanıcı filmi keyifli ve güzel bulurken film bazı kullacıların eleştiri oklarına maruz kaldı

cinayet süsü

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ KONUSU

Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz.Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla igilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu Emin’in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyice ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için her yönteme başvurur. Bu kedi fare oyununda katili mi pes edecektir yoksa polisler mi?