Keanu Reeves Hayranlarını Üzecek Haber! - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Keanu Reeves Hayranlarını Üzecek Haber!

john wick 4 vizyon tarihi
Abone Ol

Keanu Reeves hayranlarının dört gözle beklediği John Wick 4 filminden üzücü bir haber geldi. John Wick 4 filminin vizyon tarihi koronavirüs nedeniyle ertelendi.

Lionsgate, gelecek vizyon takviminde yer alan John Wick 4, Spiral, The Hitman’s Wife’s Bodyguard gibi filmlerin vizyon tarihini ertelediğini duyurdu.

 Lionsgate  salgın sebebiyle gelecek takviminde güncellemeye gitti.

Vizyon tarihi ertelemesi  John Wick’in yeni filmi John Wick 4 ü de vurdu.  John Wick 4, bir yıl ertelenerek 27 Mayıs 2022 tarihine alındı.

Bu erteleme sırf John Wick 4 ile sınırlı değil tabiki ertelemeden  Spiral ve The Hitman’s Wife’s Bodyguard gibi filmlerde nasibi aldı.

İlk filmde başrolleri paylaşan Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson ve Salma Hayek’in yanı sıra Frank Grillo, Richard E. Grant, Antonio Banderas ve Morgan Freeman’ın kadrosunda yer alacağı The Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın vizyon tarihi, bir yıl ileriye alınarak 28 Ağustos 2021’e çekildi.

Chris Rock’ın başrolünde yer aldığı, Testere (Saw) evreninin yeni filmi Spiral: Testere Devam Ediyor (Spiral: From the Book of Saw), John Wick 4’ün eski vizyon tarihi 21 Mayıs 2021’e alınırken, Hilary Swank’li Fatale filmi 30 Ekim 2020’ye ertelendi. Kristen Wiig’in başrolünde yer aldığı Barb and Star Go to Vista Del Mar’ın yeni vizyon tarihi 16 Temmuz 2021 olurken, Michael Keaton ve Maggie Q’lu The Asset’in gösterimi 23 Nisan 2021’e alındı. American Underdog: The Kurt Warner Story filmi ise 10 Aralık 2021 tarihine ertelendi.

Birçok kez ertelemeyle karşılaşan, oyuncu kadrosunda Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen, Demián Bichir, Kurt Sutter, Nick Jonas, Cynthia Erivo ve David Oyelowo gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu uyarlaması Chaos Walking’in 21 Ocak 2021 olan vizyon tarihinde bir erteleme olmadı.