Jessica Alba Netflix Dizisi Trigger Warning'de! - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Jessica Alba Netflix Dizisi Trigger Warning’de!

Abone Ol

Ünlü oyuncu Jessica Alba bir netflix aksiyon gerilim dizi olan Trigger Warning’de rol alacak!

Bundan önce James Cameron imzalı Dark Angel, Günah Şehri ve Fantastik Dörtlü gibi yapımlarda rol alan Alba, şu sıralarda Spectrum Original dizisi LA’s Finest’ta başrolü ve baş yapımcılığı Gabrielle Union ile birlikte üstleniyor.

Jerry Bruckheimer imzalı Çılgın İkili evreninden uyarlanan aksiyon yüklü dizi, bu Haziran’da ikinci sezonuyla geri dönecek. Alba, yakın zaman önce duyurduğu Disney+ belgesel dizisi Parenting Without Borders’daise sunuculuk ve baş yapımcılık görevlerini üstlenecek. Aynı adlı kitaptan uyarlanan bu seyahat dizisinde, Alba dünyanın dört bir yanındaki ailelerle bir araya gelerek günümüz ailelerini şekillendiren ebeveynlik inançları ve uygulamalarını keşfedecek.

Alba, sinema ve televizyon çalışmalarının yanı sıra, 2012 yılında kurduğu, misyon odaklı tüketici ürünleri şirketi The Honest Company ve Honest Beauty’nin arkasındaki iş kadını ve girişimci olarak dünya çapında tanınıyor.

Alba’nın başrolünü üstleneceği Trigger Warning’in konusuna gelince;

Asker emeklisi olan travmalı bir kadın, büyükbabasının zamansız ölümünün ardından kendisine miras kalan barı devralır. Ancak onun ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarırken ahlaki bir ikilimle karşı karşıya kalır.