İtalyanlar Erkenci Kuş ile Moral Bulacak! - Magazinmatik.com
Tv&Medya

İtalyanlar Erkenci Kuş ile Moral Bulacak!

Abone Ol

İtalyanların Can Yaman sevgisini artık iyice öğrendik!…Can Yaman’ın oynadığı diziler İtalya’da yayınlanmaya devam ediyor.İşte o dizilerden bir tanesi daha İtalyanlara moral olacak!

Demet Özdemir ile Can Yaman’ı buluşturan Erkenci Kuş dizisi 2019 yılının Ağustos ayında final yapmıştı.51 bölümden oluşan dizi  dünya çapında başarı kazandı. Can Yaman’ın İtalyan hayranları da diziyi heyecanla bekliyordu.

İTALYA’DA DA YAYINLANACAK

İtalya’da oldukça fazla hayrana sahip olan Can Yaman geçtiğimiz yaz bu ülkeye giderek sevenleriyle bir araya gelmişti. Dolunay dizisinin İtalya’da yayınlanmasının ardından İtalya’da popüler olan Can Yaman, Instagram hesabından Erkenci Kuş’un da İtalya’da yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Oyuncu Haziran ayında Erkenci Kuş’un Canale 5’te ekrana geleceğini söyledi.

HEYECANLA BEKLENİYORDU

Demet Özdemir ile Can Yaman’ı buluşturan Erkenci Kuş dizisi 2019 yılının Ağustos ayında final yaptı. Toplam 51 bölüm olarak yayınlanan dizi dünya çapında başarı kazandı. Can Yaman’ın İtalyan hayranları da diziyi heyecanla bekliyordu.