Hangi Burç Ne Tarz Gelinlik Seçmeli? - Magazinmatik.com
Astroloji

Hangi Burç Ne Tarz Gelinlik Seçmeli?

Abone Ol

Astrolog Şenay Devi burçlara göre nasıl bir gelinlik modeli seçilmeli sorusunu yanıtladı.

KOÇ: Seksi çarpıcı aynı zamanda da zarif modern çizgiler taşıyan gelinlikler ruhunuzdaki o yüksek enerjiyi başarı ile yansıtmanızı sağlayacaktır.

BOĞA: Rüyalarda ki prensesler gibi kabarık uzun kuyruklu ve dantel işlemelerin olduğu gelinlikler tam size göredir.

İKİZLER: Modern çizgiler asimetrik ve bohem tarzı gelinlikler tercih edebilirsiniz. Şık olmanın yanında kendinizi rahat hissetmenizde sizler için çok önemlidir.

YENGEÇ: Masumiyetinizi yansıtacak romantik gelinlikler pudra tonları ve zarif işlemeleri uzun duvaklı gelinlikler ruhunuzda ki mistik havayı yansıtmanızı sağlayacaktır.

ASLAN: Gösterişli swarovski taşlar pırıltılar hafif dekoltenin olduğu gelinlikler tercih edebilirsiniz.

BAŞAK: Zerafetinizi saflığınızı ve duruluğunuzu yansıtacağınız düz uzun kuyruk ve duvaklı incilerle bezenmiş gelinlikler tercih edebilirsiniz.

TERAZİ: Gül ve çiçek motiflerinin işlendiği inci ve dantellerle bezenmiş masalsı gelinlikler ilk tercihiniz olmalı…

AKREP: Seksi ve cesur çizgiler taşıyan dar kesim vücut hatlarınızı ön plana çıkaran aynı zamanda da masumiyetinizi belli eden gelinlikler tercih edebilirsiniz…

YAY: Miniden uzuna bedeninizi sarandan kabarık etekleri ile sevimli çekici çiçek taçlarla süslenmiş size özgü tasarlanmış gelinlikler tercih edebilirsiniz.

OĞLAK: Dönemlere atfedilmiş bohem tarzda asil bir şıklık arz eden taç ve duvaktaki detaylarla ön plana çıkan gelinlikler tercih edebilirsiniz.

KOVA: Beyazdan pudra ya hatta kırmızıya uzanan modern ve asimetrik çizgiler taşıyan seksapelinizi yansıtabileceğiniz gelinlikler tercih edebilirsiniz.

BALIK: Straplez incilerle belinizi saran eteği kabarık zarif işlemelerle bezenmiş kısa duvağı taçla tamamlayan romantik bir gelinlik tercih edebilirsiniz.