Cate Blanchett Projeye Doymuyor! - Magazinmatik.com
Magazin

Cate Blanchett Projeye Doymuyor!

Abone Ol

Oyunculuğu ile kendine hayran bırakan ve Mrs. America’daki performansıyla gündemde olan  Cate Blanchett, James Gray ve Adam McKay gibi önemli sinemacıların yeni projelerinde yer alacak.

Cate Blanchett, şimdi den ajandasını değerli yapımlarlal doldurmaya başladı.

gelecek takvimini şimdiden değerli yapımlarla doldurmaya başladı. Popüler video oyun serisi Borderlands’in sinema uyarlamasında yer alması için görüşmelere başlanıldığı duyurulan  Blanchett, James Gray’in yeni filmi Armageddon Times ve Adam McKay’in Netflix için çektiği Don’t Look Up projelerinde de yer alacak

James Gray, yeni projesi Armageddon Times’ta , 80’lerde geçen bir gençlik hikâyesi anlatılacak.The Big Short ile uyarlama senaryo kategorisinde Oscar’a uzanan Adam McKay’in Netflix filmi Don’t Look Up ise iki astronomun altı ay içerisinde dünyaya çarpacağını iddia ettikleri bir göktaşı konusunda insanları uyarmaya çalışmasını konu ediniyor. Filmde Cate Blanchett’e bir başka ünlü isim Jennifer Lawrence eşlik edecek. Blanchett bu filmlerin yanı sıra Aaron Sorkin imzalı Lucy and Desi ve Guillermo Del Toro’nun yeni filmi Nightmare Alley’de yer alacak.