The Mandalorian 3. Sezon Ne zaman Yayınlanacak? - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

The Mandalorian 3. Sezon Ne zaman Yayınlanacak?

The Mandalorian yeni sezon
Abone Ol

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian izleyicinin büyük ilgisini çekmiş özellikle Bebek Yoda efsane bir karakter olmuştu.2. sezonu 2020 Ekim ayında yayınlanacak olan The Mandalorian 3. sezon ne zaman olacak sorusu sorulmaya başlandı bile

Variety’nin haberine göre,  2. sezonun ekranlara gelmesine aylar olsa da The Mandalorian ekibi şimdiden 3. sezon için hazırlıklara başlamış

Jon Favreau ve ekibi zaman kaybetmeden yeni sezon için hazırlıklara başladı. 2. sezon için hazırlıklara erkenden başlanmış olması, çekimlerin Corona virüs salgını nedeniyle prodüksiyonlar durdurulmadan önce tamamlanmış olmasıda dizinin müdavimleri için büyük müjde oldu.

Jon Favreau’nun 3. sezonun senaryolarını yazmaya başladığı, sanat departmanının ise birkaç haftadır The Mandalorian 3. sezon için yeni konseptler hazırladığı belirtiliyor.

Böylece karantina süreci sona erdikten sonra zaman kaybetmeden 3. sezonun prodüksiyonuna başlanabilecek ve yine çok ara verilmeden yeni sezon izleyicilere sunulacak. Henüz Disney+ cephesinden konuyla ilgili bir açıklama gelmemiş olsa da, ortaya çıkan bu bilgiler The Mandalorian’ın 3. sezonunun büyük ihtimalle 2021’de izleyici ile buluşacağını gösteriyor.

Yorum Yap