Netflix'in Hollywood Dizisinden İlk Fragman Yayında - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Netflix’in Hollywood Dizisinden İlk Fragman Yayında

hollywood dizisi
Abone Ol

 Ryan Murphy’nin, Hollywood’un Altın Çağı’na ışık tuttuğu Netflix’in yeni dizisi Hollywood’dan ilk fragman yayınlandı.

Merakla beklenen dizi, 1 Mayıs’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Nip/Tuck, American Horror Story ve American Crime Story dizileriyle televizyon dünyasında büyük ses getiren, Pose ve The Politician’la izleyiciyi kendisine hayran bırakan Ryan Murphy‘nin yeni dizisi Hollywood için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor.

hollywood dizisi

Ryan Murphy ve daha önce Glee ve Scream Queens’te birlikte çalıştığı Ian Brennan‘ın yaratıcısı olduğu dizi, 2018’in başında Netflix ile 300 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza atan Murphy’nin, Pose ve The Politician’dan sonra Netflix için hazırladığı üçüncü dizi projesi olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 Dizi  Hollywood’da oyuncu ve yönetmen olmayı amaçlayan insanların hikâyesini anlatıyor.

Her karakterin Hollywood’un yaldızlı perdesinin arkasında neler yaşadığına tanık olacağımız dizi, aynı zamanda dönemin ırk, cinsiyet ve cinsellik üzerindeki haksız sistemlerine ve önyargılarına da ışık tutuyor.

Darren Criss, David Corenswet, Jeremy Pope, Samara Weaving, Laura Harrier, Jim Parsons, Dylan McDermott, Holland Taylor, Patti LuPone, Jake Picking, Joe Mantello, Maude Apatow, Mira Sorvino ve Rob Reiner gibi önemli isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, 1 Mayıs’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak. Diziden yayınlanan ilgi çekici fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap