Netflix Recep İvedik 6 'yı Ne Zaman Yayınlacak? - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Netflix Recep İvedik 6 ‘yı Ne Zaman Yayınlacak?

recep-ivedik-6
Abone Ol

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 6 sı  Netflix’e ne zaman gelecek?

2019 yılında vizyona giren komedi filmi Recep İvedik 6, çevrimiçi yayın platformu Netflix’te yayınlanacak. Netflix kullanıcıları Recep İvedik 6 Netflix’e ne zaman gelecek ? Serinin son filminde, Konya’ya giderken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik’in maceralarını konu ediliyor. Bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep’in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

RECEP İVEDİK 6 NETFLIX’E NE ZAMAN GELECEK?

Recep İvedik’in 6. filmi 10 Nisan tarihinden itibaren Netflix platformundan izlenebilecek.

RECEP İVEDİK 6 KONUSU!

Recep İvedik 6, Konya’ya giderken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik’in maceralarını konu ediyor. Recep İvedik’in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağırılmaktadır.

Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya’da bulur. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya’ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye’ye geri dönmenin yolunu arar.

Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep’in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

Yorum Yap