La Casa de Papel'in Yaratıcısından Yeni Dizi - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

La Casa de Papel’in Yaratıcısından Yeni Dizi

white lines dizi
Abone Ol

La Casa de Papel’in yaratıcısı Álex Pina’nın yeni dizisi White Lines’tan paylaşılan ilk görüntüler heyecan yarattı.

Netflix, La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın yeni dizisi White Lines’ın afişini, ilk görüntülerini ve fragmanını paylaştı.

Başrollerini Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Marta Milans (Shazam, The Pier), Juan Diego Botto (Good Behavior), Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington), Daniel Mays (Line of Duty), Rogue One: A Star Wars Story), Laurence Fox (Victoria, Lewis) ve Angela Griffin’in (Turn Up Charlie, The Detail) paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner isimleri gözüküyor.

white lines

WL_DLW_190619_102_503.tif

Çekimlerine Haziran ayında başlayıp ekim ayında biten dizi   White Lines, Mayorka ve İbiza adalarında çekildi.
Her biri 60 dakikadan oluşan 10 bölümlük dizi 15 Nisan, Cuma tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Dizinin konusuna gelince ;

Manchester’lı efsanevi bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi bu olayın perde arkasını öğrenmek üzere bu güzel İspanyol adasına geri döner. Kardeşini bulmak adına yaptığı tüm araştırmalar bir yandan da onu herkesin hayatını yaşadığı bu adada kendi karakterinin karanlık taraflarıyla yüzleşmeye zorlayan ve heyecan verici dans kulüpleri ve yalanlarla dolu dünyaya bir yolculuğa çıkarır.

Yorum Yap