La Casa de Papel 5.Sezon Ne Zaman? - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

La Casa de Papel 5.Sezon Ne Zaman?

Abone Ol

Corona virüs kadar dünyada izlenme salgını yaratan  La Casa de Papel dizisinin 4. sezonu 3 Nisan saat 10:00 itibari ile izlenmeye açıldı…8 bölüm olarak yayınlan 4. sezonu bir çırpıda izleyip bitiren müdavimleri şimdi de 5.sezon ne zaman oalcak sorusunu sormaya başladılar bile…

4. sezonu bitirenler “La Casa de Papel 5. kısım ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.Pekiyi artık bir çılgınlık haline gelen sevilen dizinin 5. sezonu olacak mı? 5.sezon ne zaman yayaınlanacak?İşte bu soruların cevabı bu haberimizde….

Dizinin  5. sezon ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtı milyonlarca LCDP hayranları tarafından merakla bekleniyor… Heyecanla beklenen LCDP 4. sezonunun final olup olmadığı da merak ediliyordu. Ancak diziyi bitiren izleyiciler son final sahnesinden sonra 5. kısımın geleceğine artık iyice emin oldu. Dizinin  hayranları Netflix’te yayınlanan dizinin yeni sezonu için bir tarih bilgisi paylaşılıp paylaşılmadığını merak ediyor.

LA CASA DE PAPEL 5. KISIM NE ZAMAN ÇIKACAK?

Dizinin 5. sezonu ile ilgili herhangi resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin 4. sezonunun son bölümüne bakılırsa, 5. yeni sezon gelecek gibi görünüyor. Dizinin 5. sezonun en iyi ihtimalle önümüzdeki sene başında çıkması bekleniyor.

Yorum Yap