Kim Kardashian Ablasından Sağlam Tokat Yedi! - Magazinmatik.com
Magazin

Kim Kardashian Ablasından Sağlam Tokat Yedi!

Abone Ol

Kardashian ailesinin yer aldığı Keeping Up With The Kardashians programının çekimi zaman zaman şiddetli kardeş kavgalarına sahne oluyor…En son  Kim ve Kourtney Kardashian yumruk yumruğa kavga etti.

Kourtney’in Kim’e attığı tokat sonrasında Kim’in yüzündeki makyajın fırlayıp duvara yapıştığını fark edenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Kim Kardashian, ABD’de büyük bir izleyici kitlesi bulunan ‘Keeping Up with the Kardashians’ 18’inci bölümünde ablası Kourtney Kardashian ile büyük bir kavgaya tutuştu.

Günlerdir dünya basınında yer alan kavga görüntülerinde yeni bir detay ortaya çıktı.

Kim  ve ablası Kourtney, beraber çektikleri Keep Up With Kardashian progmanın çekimleri sırasında sinirlerine hakim olamayan Kim, ablasının üzerine yürüyüp üst üste tokat attı.

 

Bu sırada Khloe, kız kardeşlerini ayırmaya çalıştı ama başarılı olmadı. Kim, Kourtney’e tokat atmaya devam edince Kourtney, Kim’e çok sert bir tokat attı. Yayınlanan kavga görüntüsünde dikkatli olan izleyiciler, Kourtney’in Kim’e attığı tokat sonrası Kim’in yüzündeki makyajın fırlayıp duvara yapıştığını fark etti. Kız kardeşlerini ayırmaya çalışan Khloe ise duvarı temizledi. Kim’in makyajının duvara yapışması sosyal medyada günün konusu oldu.

Kavgadan, sonra Kourtney yaptığı açıklamada Kim’le yaşadıkları kavgalara artık dayanamadığını bu nedenle programdan çekilebileceğini açıkladı.

Yorum Yap