American Horror Story 10. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

American Horror Story 10. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

ahs 10 sezon
Abone Ol

Dram, gerilim ve korku temalı dizilerin başında gelen American Horror Story 10. sezon ne zaman başlayacak? Dizinin müdavimleri yeni sezonu iple çekerken dizinin yeni sezonu hakkında gelen haberler çokta iç açıcı değil.

2011 yılında yayın hayatına başlayan  American Horror Story 10. sezon için geri sayıma başlanmış kadrosu bile oluşturulmuştu.2020 Mart ayında  Massachusetts eyaletinin Provincetown şehrinde çekim çekimlerine başlanması planlanan dizinin sonbahar aylarında da prömiyerinin yapılacağı konuşulurken tüm dünyada ortaya çıkan  covid-19 salgını AHS  dizisinide vurdu.

ahs 10 sezon

Kadrosunda Kathy Bates, Macaulay Culkin, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross ve Finn Wittrock gibi isimlerin yer alacağı dizinin 10.sezonunun çekimlerinin ne zaman ve nasıl yapılacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Dizinin yapımcısı Ryan Murphy sosyal medya hesabından geçtiğimiz gün dizide geçmiş sezonlarda yer alan bir karakterin fotoğrafını paylaşarak “çok yakın” yazması dizinin fanlarını hayli heyecanlandırdı.

ahs

İşler yolunda gider de çekimler yakın zamanda başlayabilirse AHS Ekim yada Kasım aylarında ekranda olabilir.

 

 

Yorum Yap