Vizyonda Bu Hafta 2 Yerli 5 Yabancı film Var - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Vizyonda Bu Hafta 2 Yerli 5 Yabancı film Var

Abone Ol

21 Şubat Cuma günü vizyona  beşi yabancı, ikisi yerli olmak üzere toplamda yedi yeni film girdi.

İşte bu hafta vizyona giren filmler…

Bayi Toplantısı

İbrahim Büyükak‘ın kaleme alıp başrolünü Onur Buldu ile paylaştığı  Bayi Toplantısı, beyaz eşya işiyle uğraşan üç esnafın, gittikleri üç günlük bayi toplantısı sırasında kendilerini türlü olaylar içerisinde bulmalarını anlatıyor.

Burası Cennet Olmalı (It Must Be Heaven)

Elia Suleiman‘ın yönettiği It Must Be Heaven, dünyanın birçok şehrine giden ES’nin, buralarda memleketi Filistin’den izlerle karşılaşmasını konu ediniyor.

Efsunlu Ayin

Efsunlu Ayin, kaldığı yurdun geçmişiyle ilgili anlatılan gizemli hikâyeleri araştırmaya koyulan gazetecilik öğrencisi Ebru’nun bu süreçte yaşadıklarını anlatıyor.

Garez (The Grudge)

Nicolas Pesce‘nin yönettiği The Grudge, intikam hırsıyla dolu bir ruhun mesken tuttuğu eve bir şekilde yolu düşen herkesin maruz kaldığı dehşeti konu ediniyor.

 

Patron Gibi (Like a Boss)

Rose Byrne, Tiffany Haddish ve Salma Hayek gibi isimlerin yer aldığı Like a Boss, farklı kişiliklere sahip iki yakın arkadaşın, kurdukları şirkete yatırım yapmak isteyen biriyle tanıştıktan sonra ilişkilerinin de yıpranacağı bir süreçle başa çıkmaya çalışmalarını konu ediniyor.

Vahşetin Çağrısı (The Call of the Wild)

Jack London‘ın ünlü eserinden sinemaya uyarlanan The Call of the Wild, Kaliforniya’da yaşadığı çiftlikten koparılıp Yukon’un zorlu şartlarında kızak köpeği yapılan Buck’ın bu yeni şartlara ayak uydurma mücadelesini konu ediniyor.

Vikingler: Büyük Macera (Vic the Viking and the Magic Sword)

Vic the Viking and the Magic Sword, çocuklar  kadar büyüklerindne seveceği  çizgi dizi Vikingler’in kahramanlarının yeni maceralarını anlatıyor.

 

 

Yorum Yap