Locke & Key 2. Sezon Ne Zaman Yayında? - Magazinmatik.com
Tv&Medya

Locke & Key 2. Sezon Ne Zaman Yayında?

Netflix’in beğenilen dizisi Locke & Key 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Birinci sezonda geniş bir  hayran kitlesi oluşturan  dizi 2. Sezon onay aldığını almıştı.Şimdi ise en çok sorulan soru Locke& Key 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Locke & Key konusu nedir? Babalarının gizemli bir şekilde ölümü sonrasında 3 kardeş aile yadigarı olan Key Malikanesine taşınırlar. Eve yerleştikten sonra babalarının ölümünün sebebi olarak evde belirli ipuçları bulan kardeşler evdeki sihirli anahtarları aramaya başlarlar. Üç kardeş bu sihirli anahtarları araştırıp ne olduklarını anlamaya çalışırken yanlışlıkla bir iblisi de uyandırmış olurlar. Bu iblis kardeşlerin anahtarları bulmasını ve onlardan almak için her türlü yolu deneyecektir. Daha önce Lost ve Bates Motel dizisinden tanınan Carlton Cuse ve Tepedeki Ev ile tanınan Maredith Averill imzası bulunan dizisinin aileyi birbirine bağlayan sıkı bağını ve sırlarla dolu ölüm sonrasında gelişen doğaüstü olayları konu almaktadır.

Locke & Key 7 Şubat 2020’de yayınlanan ilk sezonu sonrasında Netflix, dizinin ikinci sezonunu alarak ilk sezonu paylaştı.

Çizgi romandan uyarlanan dizinin fantastik ve korku türünde olduğu biliniyor. Ayrıca 2. Sezon çalışmalarının da başladığı açıklandı. Henüz resmi bir açıklama yapılamamış olsa da Locke & Key dizinin 2. Sezonu değişiklik olmazsa 2021 yılının ilk çeyreğinde yayınlanması bekleniyor.

 

Yorum Yap