Kuruluş Osman'da Osman ve Alişar Bey Arasında Gerilim Artıyor - Magazinmatik.com
Tv&Medya

Kuruluş Osman’da Osman ve Alişar Bey Arasında Gerilim Artıyor

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’ın 5 Şubat Çarşamba saat 20:00’de ekrana gelecek dokuzuncu bölümünde; Osman ve Alişar Bey arasında gerilim tırmanıyor.

Osman ve alpleri, Yannis’in emriyle Şeyh Edebalı’ya pusu kuran Kalanoz’un oyununu bozmuştur. Osman, Kulucahisar’ın kale kumandanı Kalanoz’u öldürüp kalenin önüne atar. Kalanoz’un cesedi akşam yemeğindeki Sofia ve Alişar’ın önüne getirilir. Sofia, bunu Osman’ın yaptığından emindir ve Alişar’ı kışkırtır. Alişar soluğu Dündar Bey’in otağında alacaktır… Osman ve Alişar Bey arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacaktır? Oğlunun katili Salvador’un şehadet getirmesinden sonra Bamsı ne yapacaktır? Osman Sofia’nın oyununu boşa çıkarabilecek midir?
ATV ekranında yayınlanan sekiz bölümüyle tüm reyting kategorilerinde birinci olan ve dünyada da ilgiyle takip edilen ‘Kuruluş Osman’, oyuncu kadrosu, prodüksiyon kalitesi, kostümleri, görkemli platosu ile Türk dizi sektörünün uluslar arası arenadaki amiral gemisi ve çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olduğunu gösterdi.

‘Kuruluş Osman’ her çarşamba saat 20:00 de ATV ekranlarında.

Yorum Yap