Beykoz Üniversitesi ile ONN Medya'dan Büyük İş Birliği - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Beykoz Üniversitesi ile ONN Medya’dan Büyük İş Birliği

Abone Ol

Beykoz Üniversitesi ile ONN Medya arasında radyo, sinema, tv ve medya alanlarında öğrenim gören öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirecek bir  işbirliği protokolü imzalandı.

Beykoz Üniversitesi ile ONN Medya arasında radyo, sinema, tv ve medya alanlarında öğrenim gören öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen işbirliği protokolü, Rektör Prof. Dr. Mehmet Durman, MYO Müdürü Prof. Dr. Gülten Kaptan ve ONN Productions CEO’su tanınmış yapımcı H. Hakan Eren arasında bugün imza edilerek yürürlüğe girdi.

İşbirliği çerçevesinde Beykoz Üniversitesi öğrencileri ONN Productions bünyesinde yapımı üstlenilen televizyon dizisi, tv programı ve sinema projelerinde saha stajı yapabilecek ve yapımlarda görev alabilecek. Taraflar ayrıca ortak projeler üretecek ve workshop, seminer ve konferanslar düzenleyecek.

Halihazırda üniversitenin akademik kadrosunda ders veren H. Hakan Eren’in yapımcısı olduğu işlerin arasında Paramparça, Kördüğüm, Kış Güneşi gibi dizleyicileri  ekrana kitleyen diziler, Sıradaki Gelsin, Eyvah Düşüyorum gibi yarışma programları ile Kaçma Birader, Dünyanın En Güzel Kokusu gibi sinema filmleri bulunuyor. Eren yaptığı açıklamada bu yıl yapımı gerçekleştirilecek olan sinema filmleri ve tv dizisi çekimlerinde Beykoz Üniversitesi öğrencilerine çeşitli iş imkanları tanıyacaklarını ve gençlerin eğitimine katkıda bulunmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Yorum Yap