Beyaz TV Önünde Can Pazarı Yaşandı - Magazinmatik.com
Magazin

Beyaz TV Önünde Can Pazarı Yaşandı

Yapımcılığını Bilal Özbilge’nin üstlendiği Bircan Bali ve Ece Erken’in sunumuyla ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz’da bugün yine gündeme damga vuran konular masaya yatırılıyordu ancak Beyaz Tv binasının önünden meydana gelen kaza herkesi şoke etti.

Ece Erken ve Bircan Bali’nin duyurduğu, 3 kişinin yaralandığı kaza haberi büyük üzüntü yarattı.

Ece Erken ve Bircan Bali bugün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında ansızın işine son verilen televizyon yorumcusu Seda Akgül’ü stüdyoda ağılıyordu. Canlı yayın sırasından kanal binasında heyecanlı bir koşuşturma yaşanmaya başladı. Beyaz Tv’nin ana kapısının önünde bir kamyon hızla gelerek park halindeki bir araca çarptı ve devrilerek durdu. Kamyonda bulunan 3 kişinin yaralandığı kaza Söylemezsem Olmaz canlı yayının da son dakika haberi olarak ekranlara geldi.

“YARALILARIN DURUMU İYİ”

Herkesi üzüntüye boğan kazada kamyonda bulunan üç kişi yaralanmıştı. Hastaneye kaldıran yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi. Söylemezsem Olmaz canlı yayını sırasından kaza anının güvenlik kamerası görüntüleri de ekranlara geldi. Kamyonun Beyaz Tv ana kapısının önüne virajı süratle alarak iki tekerlek üzerinde geldiği anlar olayın boyutlarını bir kez daha gözler önüne serdi.
Ece Erken, Bircan Bali ve tüm Beyaz Tv çalışanlarının giriş çıkış için kullandığı kapıda daha fazla yaralı olmaması büyük bir şans olarak değerlendirildi.

Yorum Yap