2020 Yılında Özel Tasaraım Pırlanta Yüzükler Çok Moda - Magazinmatik.com
Kadın&Moda

2020 Yılında Özel Tasaraım Pırlanta Yüzükler Çok Moda

Abone Ol

2020 Yılında Özel Tasaraım Pırlanta Yüzükler Çok Moda / Mercanziyagoral

Kuyumculuk sektöründe 45 yılı geride bırakan Mercan Ziya Göral firması birbirinden kaliteli mücevherlerin el emeğiyle hazırlanmasını sağlıyor. Şişli’de yer alan mağazasında farklı türlerdeki mücevherleri satışa sunan firma üretimlerinde modanın gerisinde kalmıyor. Ayrıca firma pırlanta ürünlerinin üretimini kendileri yaptığı için siparişlerde uygun fiyatlara hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini amaçlayarak birbirinden şık takıların üretilmesini sağlayan firma satış sonrasında bakım ve onarım gibi alanlarda hizmet veriyor.

Takı Üretimleri

Firma üretim konusunda deneyim kazanmış çalışanları sayesinde birbirinden şık ve kaliteli takıların yapılmasını sağlıyor. Sadece bayanlar için değil erkekler içinde takı üretimini gerçekleştiriyor.

Firmanın takı üretimleri şunlardır;

  • Küpe üretimleri
  • Bilezik üretimleri
  • Kolye üretimleri
  • Yüzük üretimleri
  • Özel tasarım takı üretimleri
  • Broş üretimleri
  • Erkek takı üretimleri

Kişiler bu üretimlerden istedikleri ürünleri seçerek firma mağazasından satın alabiliyorlar. Ayrıca ellerindeki takıları da firmanın özel üretim ürünleriyle değiştirebiliyorlar.

Bilezik Üretimleri

Yarım asra yaklaşan geçmişiyle hizmet veren firma bayanların zevklerine hitap edecek farklı türlerde bilezik üretimleri yapıyor. Bayanların şıklıklarına önem verdiklerinin farkında olarak onların satın aldıkları ürünler sayesinde mücevher modasını da takip etmelerini sağlıyor. Bayanlar için su yolu bilezik üretimleri yapıyorlar. Özel el işçiliğiyle üretilen bilezikler üzerlerinde farklı mücevher ve simgeleri barındırıyor. Örneğin bayanlar için elmas ve yakut taşlı birbirinden zarif bilezikler üretiliyorlar. Bunun dışında spor bilezik sahibi olmak isteyenler için derili altın bilezik üretimi yapıyorlar.

Broş Üretimleri

Mücevher üretim firması klasik takıların yanı sarı bayanların kullanabilecekleri şık broşların üretimini gerçekleştiriyor. Bu broşları bayanlar eşarp, ceket ve gömlek gibi kıyafetlerinin yakalarına takabiliyorlar. Ürettikleri broşlarda da farklı figürler bulunabiliyor. Bunlar arasında kelebek, kaplumbağa, çiçek ve yusufçuk gibi simgeler bulunabiliyor. Ayrıca bu ürünlerde de pırlanta ve elmas taşları kullanıyorlar.

Özel Tasarım Takı Üretimleri

Kuyumculuk sektöründe her geçen büyümeye devam eden firma klasik tasarımlarının yanı sıra kişiye özel tasarımlarda gerçekleştiriyor. Müşteriler mağazada gördükleri mücevher üzerinde değişiklikler yaptırarak ürünlerin kendilerine özel hale getirilmesini sağlayabiliyorlar. Bunun dışında tamamen özel üretim ürünlerin siparişini de verebiliyorlar.

İstenilen özellikler ve kullanılacak pırlanta türü vs. belirlendikten sonra firmanın üretim elemanları takıların üretimini gerçekleştiriyor. Firma kişiye özel tasarım pırlanta yüzükler, kolyeler ve küpeler üretimi gerçekleştiriyor. Bu ürünlerin üretimleri yapılacak el işçiliğine ve sipariş özelliğine bağlı olarak 2-3 hafta arasında değişebiliyor

 

Yorum Yap