Burcu Güneş Katıldığı Tv Programında Duygusal Bir İtirafta Bulundu! - Magazinmatik.com
Magazin

Burcu Güneş Katıldığı Tv Programında Duygusal Bir İtirafta Bulundu!

Aslı Şafak’ın sunduğu ‘İşin Aslı’ programının yılbaşı özel bölümüne konuk olan Burcu Güneş, son zamanlarda kendini yalnız hissettiğini belirterek “İnsanlarla paylaşımda bulunduğum günleri özledim” dedi.

‘Kıyasıya’ adını verdiği yepyeni şarkısıyla beğeni toplayan Burcu Güneş, Aslı Şafak’ın Bloomberg HT kanalında yayınlanan ‘İşin Aslı’ programının yılbaşı özel bölümüne konuk oldu.

Özel hayatını kameralardan uzak yaşamayı tercih eden sanatçı, duygusal bir itirafta bulundu. 2019 yılının bol bol şarkı üretimi ve konserlerle geçtiğini söyleyen Burcu Güneş, ‘2020 yılından ne bekliyorsunuz’ sorusuna şu yanıtı verdi: “Hem ekibimde hem de sosyal hayatımda daha çok paylaşım yapabileceğim insanlar istiyorum. Ekibime katılacak yeni insanlarla beraber yeni bir aile kurmak istiyorum. Yardım alabildiğim ve yardım edebildiğim, paylaşımda bulunabildiğim günleri özledim. Kendimi bazen yalnız hissediyorum. Söylediğimi sır olarak tutabilecek ve dostluk edebilecek insanlara ihtiyacım var.” Son zamanlarda güven duygusunun zedelendiğini açıklayan Güneş, “Elbette güvensizlik yaşayacağımız zamanlar olacak ama en azından en yakınımızda olan yol arkadaşlarımız ve hayatımızda emek verdiğimiz insanlar yapmasın” dedi.

Yorum Yap