Kalamış Paysage Restaurant'ta Lara Coşkusu! - Magazinmatik.com
Etkinlikler

Kalamış Paysage Restaurant’ta Lara Coşkusu!

İstanbul Anadolu yakasının gece hayatı denilince akla ilk gelen gözde Mekanı “Kalamış’ın incisi Paysage Restaurant” her bir köşesinde farklı tatlarla karşılaşacağınız lezzet durakları ve dillere destan gece hayatıyla açıldığı günden beri eğlencenin vazgeçilmez adresi oldu.

Bu cumartesi Kalamış Paysage Restaurant’ta yoğun istek üzerine Lara sahne aldı.

Lara uzun bir aradan sonra yaşadığı Alanya’ dan 5 saatliğine İstanbul’ a geldi ve program bitimi ertesi günkü konserine yetişmek için Alanya ya döndü son yüzyılda romantik sanatın müjdeleyicisi, müzikteki kendine özgü hareketi ve güçlü yorumu, sahne Show ları ve danslarıyla dinleyicilerine keyifli bir gece yaşattı.

Lara konuklar’ın ilgi odağı olmayı başararak, her zamanki gibi muhteşem bir performansla misafirlerine yeri doldurulmayacak anlar yaşattı.


Ünlü Sanatçı’nın hayranları sıcak ve samimi alkışlar salladığı Kalamış Paysage Restaurant ’ta ki eğlenceyi bırakmayarak gecenin geç saatlere kadar eğlendi.

Kalamış Paysage Restaurant’ ın muhteşem gala konukları arasında ünlü oryantal Asena ve eşi İş İnsanı Hasan Dere eğlenerek geceye renk kattı.

Yorum Yap