Papatyanın Yaprakları Raflarda Yerini Aldı! - Magazinmatik.com
Kültür&Sanat

Papatyanın Yaprakları Raflarda Yerini Aldı!

Gazeteci yazar Funda Akosman Erman’ın 20 yıllık basın hayatı içindeki deneyimlerini, röportajlarını derlediği ilk kitabı “PAPATYANIN YAPRAKLARI” adlı kitabı AZ Kitap yayınlarından çıktı.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli sanatçılarının, ödüllü doktorlarının ,yaşayan tarihsel izler bırakmış bilim insanlarının ve bugün aramızda olmayan usta sanatçıların hikayelerinin yer aldığı herkesin keyifle okuyacağı kitap, içeriğinde yer alan her bir özel karakterin kendi hikayesini aktardığı bölümlerle okuyuculara farklı deneyimler sunacak.

Nobel ödülü almaya aday Çapa Tıp Fakültesi iki dönem dekanlık yapmış kardiyolog ve iç hastalıkları uzman Prof. Dr. Faruk Erzengin’den, Aysel Gürel’ e, ünlü tiyatrocu Nejat Uygurdan, aşk adamı Soner Arıca’ya, iletişim sihirbazı Aşkım Kapışmaktan, Türk Sinemasının sultanı Türkan Şoray’a kadar pek çok ünlünün bilinmeyen yönlerini keşfedeceğimiz bu özel kitap için ilk imza günü TÜYAP KİTAP fuarında yapılıyor.

İlk imza Down Sendromlu Çocuklar için

Gazeteci yazar Funda Akosman Erman’ın 10 Kasım 12.00-13.00 arası Tüyap Kitap Fuarı kapsamında gerçekleştireceği ilk imza günü Down Sendromlu çocuklar yararına yapılacak.

Yorum Yap