Ayşe Arman Hürriyet Gazetesinden İstifa Etti - Magazinmatik.com
Tv&Medya

Ayşe Arman Hürriyet Gazetesinden İstifa Etti

Hürriyet gazetesinden bir demirbaş isim daha istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.Ayşe Arman vedasını sosyal medyadan paylaştı.

Hürriyet gazetesinde geçen hafta büyük bir tenkisat yaşanmıştı.Gazetesinin bir çok servisinden ve köşe yazarlarından önemli isimlerle yollar ayrılmıştı.

Bu işte çıkarmalara ilk tepki Hürriyet köşe yazarı Gülse Birsel’den gelmiş ve Birsel,Hürriyet ile yollarını ayırdığını duyurmuştu.

Bugünde bir istifa haberi yine Hürriyet gazetesinin demirbaş isimlerinden olan ve yıllardır yaptığı röportajlarla büyük bir kitleyi yakalayan Ayşe Arman, sosyal medyadan istifa kararını duyurdu.

Arman, istifasını “Hepinize nefis bir Pazar olsunEnerjik ve iyiliklerle doluuuu 27 yıldır Pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağımmm Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam… Bugün @ceydadvenci röportajı var. Birazdan profildeki linkten okuyabilirsiniz. Gün içinde de Ceyda postları paylaşacağım
Tabii ki üzgünüm… 27 yıl, Ömer’le ilişkimden uzun… Resmen bir ömür… Çok güzel günlerim oldu… Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum. ..Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti… Peki o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi fesettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani…….
Şimdi yola devam. Buradan, çekimler, röportajlar, ne bileyim canımız ne isterse yaparız, hiç olmadığı kadar özgür… Ne dersiniz??? Var mısınız??? Bu yola benimle çıkar mısınız :)))))) ” notu ile okuyucularıyla paylaştı.

View this post on Instagram

Hepinize nefis bir Pazar olsun🔥🔥🔥Enerjik ve iyiliklerle doluuuu🥰27 yıldır Pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağımmm💪Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam… Bugün @ceydadvenci röportajı var. Birazdan profildeki linkten okuyabilirsiniz. Gün içinde de Ceyda postları paylaşacağım✌️💫 …. …. Tabii ki üzgünüm… 27 yıl, Ömer’le ilişkimden uzun… Resmen bir ömür… Çok güzel günlerim oldu… Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum. ..Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti… Peki o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi fesettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani.🌿 … … Şimdi yola devam. Buradan, çekimler, röportajlar, ne bileyim canımız ne isterse yaparız, hiç olmadığı kadar özgür… Ne dersiniz??? Var mısınız??? Bu yola benimle çıkar mısınız :)))))) ❤️

A post shared by Ayse Arman (@armanayse) on

Yorum Yap