Zerrin Özer Hastanelik Oldu! - Magazinmatik.com
Magazin

Zerrin Özer Hastanelik Oldu!

Abone Ol

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle hastanelik oldu.

Sanatçı bir haftadır yaşadığı ağrılara daha fazla dayanamadı ve hastane gittiğini sosyal medya hesabında takipçilerine duyurdu.

Zerrin Özer yaşadığı sağlık sorunlarını sosyal medya hesabından şöyle duyurdu “Canım, canım dostlarım benim!
Bu asla duygu sömürüsü değil.1 haftadır yaşadığım çok hemde çok acılarım,ağrılarım mide pankreas bir birine girdi. Canım biricik dostum American Hastanesi Başhekimi İsmail Bozkurt güzel dostum benim! Taa Pragdan bana yetişti.American Hastanesi dostlarım,Gider gitmez beni nasıl bakıma aldılar, tomogrofi, testler, filmler…Sayın Dr Tolga Bey, Benim uzun zamandır kıymetli Doktorum Tamer Köymen ve Zeynep hanım’cığım ve Hemşireler canım Burçincim, canım Dilaracağım ve sevgili Mehmet bey hepiniz var olun. Bu ağrılara dayanmak çok zor. Pazartesi devam edeceğiz.inşallah, bişey çıkmayacak. Acıma dua ederseniz sevinirim geçsin diye canım dostlarım .Sizler benim herşeyimsiniz.Var olun daima…”

View this post on Instagram

Canım, canım dostlarım benim! Bu asla duygu sömürüsü değil.1 haftadır yaşadığım çok hemde çok acılarım,ağrılarım mide pankreas bir birine girdi. Canım biricik dostum American Hastanesi Başhekimi İsmail Bozkurt güzel dostum benim! Taa Pragdan bana yetişti.American Hastanesi dostlarım,Gider gitmez beni nasıl bakıma aldılar, tomogrofi, testler, filmler…Sayın Dr Tolga Bey, Benim uzun zamandır kıymetli Doktorum Tamer Köymen ve Zeynep hanım’cığım ve Hemşireler canım Burçincim, canım Dilaracağım ve sevgili Mehmet bey hepiniz var olun. Bu ağrılara dayanmak çok zor. Pazartesi devam edeceğiz.inşallah, bişey çıkmayacak. Acıma dua ederseniz sevinirim geçsin diye canım dostlarım .Sizler benim herşeyimsiniz.Var olun daima…

A post shared by Zerrin Özer (@zerrinozerofficial) on

Yorum Yap