Yonca Lodi Rap Müjdesi Verdi! - Magazinmatik.com
Müzik

Yonca Lodi Rap Müjdesi Verdi!

Abone Ol

Yeni sezon sahne çalışmalarının startını veren başarılı sanatçı Yonca Lodi, okuma provaları için ekibiyle birlikte Cihangir’de stüdyoya girdi.

Yaklaşık üç saat süren provalar öncesinde stüdyoyu ziyaret eden basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Lodi, samimi açıklamalarıyla dikkat çekti.

”Sahnede bunca yıldır bir çok türden müzik seslendiriyorum. Sahneler dışında dijita platformlar içinde sürpriz çalışmalarımız olacak. Bu yüzden bu sezona sağlam bir prova ile balayalım istedik.” diyerek sözlerine başlayan güzel sanatçı, ”Sanırım dijital platformda yayınlanmak üzere bir de rap parça yapacağız.” ifadeleriyle hayranlarına müjdeyi verdi.

Muhabirlerin ”sizde rap ve bir anlamda da akustik kayıt akımına ayak uyduracaksınız o halde” şeklindeki sözlerine ”Aslında tam olarak öyle değil. Ben oldum olası akustik şarkılar söylerim. Biz eskiden evde yapardık provaarı. Şimdi düşünüyorumda o provaları kayda alsak günümüz trendlerinide göz önünde bulunudurursak çok ciddi bir vme yakalardık. Şimdi trend olan akustik kayıtlar bizim on yıl önce evdeki prova hallerimiz.” yanıtını veren Yonca Lodi herkesi tebessüm ettirdi.

Yorum Yap