Habercilerin Altın Kelebek Tepkisi! - Magazinmatik.com
Magazin

Habercilerin Altın Kelebek Tepkisi!

Abone Ol

Altın Kelebek Ödülleri bu sene daha verilmeden protestolara maruz kaldı.Özellikle son yıllarda bir döneme damga vuran ve en özel ödüllerden biri olan Altın Kelebek  Ödülleri büyüsünü kaybetti.

Bu seneki ödüllere aday adayı gösterilen isimlerden  ilk protesto Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı adlı programının sunucusu Didem Arslan Yılmaz’dan geldi ve  Yılmaz, Altın Kelebek Ödül Töreni için “tiyatro” ifadesi kullanarak aday adaylığından çekildi.

Didem Arslan Yılmaz’ın bu hareketine  Fox TV nin Ana Haber spikeri  Fatih Portakal ve İrfan Değirmenci de katılarak aday adayı gösterildikleri  törenden çekildi.

Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı adlı programının sunucusu Didem Arslan Yılmaz, Altın Kelebek Ödül Töreni için “Bu tiyatroda yer almak istemem” demişti.  Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan Didem Arslan Yılmaz, Altın Kelebek ödüllerine aday gösterildiğini, ödül töreninin sonuçlarının önceden bilindiği  için adaylıktan çıkmak istediğini belirtmişti.

FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal’dan Didem Arslan Yılmaz’a destek vererek, aday adaylığından çekildi.

Portakal, “#Altınkelebek’e aday adayı olduğumu öğrendim. Aday adaylığında yer alan ismimin çıkarılmasını istiyorum. Gerekçem, Didem Aslan’ın düşündüğü gibi sonucunun önceden belli olması. Yetkililer talebimi dikkate alırlar umarım. Oyununuzun parçası olmak istemiyorum” ifadelerini paylaştı.

Halk TV ana haber sunucusu İrfan Değirmenci de Arslan Yılmaz’ın tepkisine katıldığını gösterdi. Değirmenci, “Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun!” ifadelerini kullanarak aday adaylığını reddetti.

Değirmenci’nin paylaşımı şöyle: “Şimdi baktım benim de adımı yazmışlar aday adayı diye. Didem Arslan Yılmaz haklı. Çıkarın benim de adımı o listeden. Reddediyorum peşinen. Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun!”

Yorum Yap