Reynmen Bülent Seyhan'a Çok Sert Bir Cevap Verdi - Magazinmatik.com
Müzik

Reynmen Bülent Seyhan’a Çok Sert Bir Cevap Verdi

Youtuberlıktan müzik dünyasına geçiş yapan  Derdim Olsun ve Ela şarkılarıyla bir andan gündeme oturan Reynmen hakkında  MÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Seyhan’ın Müyap Başkanı Bülent Seyhan, son dönemde magazin gündeminden düşmeyen Reynmen hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulunmuş ve “Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik. Oysaki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi” demişti.

Youtuberlıktan müzik dünyasına geçiş yapan  Derdim Olsun ve Ela şarkılarıyla bir andan gündeme oturan Reynmen hakkında  MÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Seyhan’ın Müyap Başkanı Bülent Seyhan, son dönemde magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulunmuş ve “Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik. Oysaki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi” demişti.

Ayrıca Seyhan, YouTube’daki sahte tık tartışmaları için de “Bazı isimler YouTube’dan sahte tık satın alıyor. Sahnelerine bakıyorsun; ses yok, şov yok, seyirci yok. Müyap olarak sahte tıkları araştıracağız” şeklinde  açıklamasına Reynmen, Instagram hesabı üzerinden cevap verdi.

Genç şarkıcı  sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Bülent Seyhan’ın kendi hakkında yaptığı olumsuz açıklamalara oldukça sert ifadelerle cevap verdi.

İŞTE REYNMEN’İN O CEVABI

Yorum Yap