Reynmen'e Müzik Dünyasından Eleştiri ve Destek! - Magazinmatik.com
Müzik

Reynmen’e Müzik Dünyasından Eleştiri ve Destek!

Reynmen’e Müzik Dünyasından Eleştiri ve Destek!

Abone Ol

YouTuber Reynmen yeni şarkısı  Ela’nın klibi ile  24 saatten kısa bir sürede 13 milyondan fazla kez izlenme alınca müzik dünyasını ikiye bölündü.Reynmen  bu başarısı ile müzik dünyasını ikiye böldü…

Reynmen’in Ela şarkısı yayınlanır yayınlanmaz youtube’da hızlı bir izlenme aldı.Şarkı daha 1 gün olmadan 13 miyondan fazla izlenme alınca ilk eleştiri şarkıcı Işın Karaca’dan geldi.

3 dakika süren şarkı dinlenilmeden beğenilmiş. Dün sabah izlenme sayısı 1 milyon olan şarkı öğlen ise 13 milyona ulaşmıştı.

Klibin izlenme sayısı beğenilme sayısının ardında kalınca Işın Karaca, beğenilerin sahte olduğunu ima etti.

Sosyal medyada Reynmen’e ”Tebriğe şayan, tarihte bir ilk! İzlenmeden beğenilen şarkı yapmışlar. Vallahi de billahi de tebrik ediyorum. Düşünsenize dinlenmeden beğeniliyorsun, piyasa o kadar elinde!” sözleriyle laf attı.

 

ECE SEÇKİN DESTEK ÇIKTI

Işın Karaca’nın bu eleştirisinden sonra şarkıcı Ece Seçkin ise Reynmen’e destek çıkara “Ela” şarkısıyla kısa sürede dinlenme ve izlenme rekoru kıran ve müzik dünyasında tartışmaya sebep olan Reynmen’e destek Ece Seçkin’den geldi. “Bırak delirsinler Yusuf kardeş, herkes başarıyı alkışlamaz. Yine bomba gibi olmuş bomba!” mesasıyla Reynmen’in şarkısını paylaştı.

Yorum Yap