Magazin

Magazin Programlarının Zerrin Özer Savaşı!

Zerrin Özer’in evliliği ve ardından yaşanan iddialar ve boşanma konusu geçtiğimiz hafta magazin programlarında masaya yatırıldı.

Konuyu işleyen Kanal D 2.sayfa programı ve TV 100 deki Duymadık Demeyin programlarının sunucuları arasında sert rüzgarlar esiyor.

Seren Serengil, yakın arkadaşı olan Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı’nın dolandırıcı olduğu iddialarını gündeme getiren 2. Sayfa programının sunucularına sert sözlerle eleştirdi.

Zerrin Özer’in nikah fotoğraflarının basına sızmasıyla birçok isim Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına bağlanarak Murat Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu ve kendilerinden binlerce lira para aldığını iddia etti.

Çıkan bir çok iddianın ardından Akıncı’nın kendisini evlatlıktan reddettiği babası, aynı programa bağlanarak oğlu hakkında birçok iddia da bulundu. Bunun üzerine Zerrin Özer eşinden kesin olarak boşanmaya karar verdi.

Zerrin Özer’in yakın dostlarından biri olan ve şimdilerde TV100’de Duymadık Demeyin adlı programda sunuculuk yapan Seren Serengil, Murat Akıncı hakkında iddiaları yayınlayan 2. Sayfa sunucularına ateş püskürdü.

Serengil, gerçek olduğu iddia edilen suçlamaları yayınlayan sunucular için “Zerrin Özer’i bu hale düşüren medya maymunları utansın” dedi.

Yorum Yap