Magazin

İzdivaç Adayı Ceyda Kırıcı Evlendi!

Bir döneme damga vuran izdivaç programlarında pek çok gelin ve damat adayı sosyal medyada fenomen olmuştu.O isimlerden bir tanesi de Kısmetse Olur evinde gelin adayı olan Ceyda Kırıcı idi.Ceyda Kırıcı televizyon ekranında evlenemedi ama gerçek hayatta nikah masasına oturdu.

İlk olarak Show TV’de yayınlanan ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasına katılan, ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programında damat arayan Ceyda Kırıcı, son olarak Esra Erol’un izdivaç programına katılmıştı. Aradığını bir türlü bulamayan ve görüştüğü adaylarla sürekli gündeme gelen Kırıcı, evlendiğini duyurdu

Esra Erol’da bulunduğu dönemde bir ayrı bir barışık olarak ilişkileri sürekli programda gündeme gelen Ceyda Kırıcı ve Mustafa Tuncay çifti, önceki gün Ankara’da nikah masasına oturdu. 3 yıl önce evlilik programında tanışan çift, bu mutlu haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İzdivaç programlarının yayından kaldırılması ve çoğu ilişkinin çeşitli adaylar tarafından yalan olduğunun itiraf edilmesi üzerine gelen bu evlilik haberi, çiftin takipçilerini sevindirdi.

Yorum Yap