Kültür&Sanat

Emel Sayın Harbiye Açıkhava’da Başrolde!

Emel Sayın muhteşem bir müzik ziyafetine hazırlanıyor…Usta sanatçı, “Başrolde Emel Sayın” konserlerine yoğun talep üzerine yeniden başlıyor.

Türk sanat müziğinin efsane sesi, organizasyonunu STG Müzik Prodüksiyon’un üstlendiği turne kapsamında Türkiye’yi dolaşacak, unutulmaz filmlerinin şarkıları eşliğinde dinleyicilerini Yeşilçam’da keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

Başrol aldığı onlarca filmle adını sinema tarihine altın harflerle yazdıran Yeşilçam’ın ‘Mavi Boncuk’u  Sayın, büyük ilgi gören  konserlerine yoğun talep üzerine yeniden başlıyor. Türk sanat müziğinin efsane sesi, STG Müzik Prodüksiyon tarafından organize edilen turne kapsamında Türkiye’yi dolaşacak, başrolünde yer aldığı Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarını canlı olarak seslendirecek.

Göz kamaştırıcı güzelliği ve billur sesiyle gönüllerde taht kuran sanatçı çıkacağı  konser turnesinde  dinleyicilerini Yeşilçam’da keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Usta sanatçı, şarkılarını filmlerinin görüntüleri eşliğinde seslendirecek. “Yalancı Yarim”, “İntizar”, “Tövbeler Tövbesi”, “Senden Başka”, “Rüzgar” ve “Gülizar” o şarkılardan sadece birkaçı.

KONSER ÖNCESİ TATİL KEYFİ

Sayın, Harbiye açık Hava konseriyle başlayacağı konser maratonuna çıktığı tatilde enerji depoluyor.Tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşan sanatçı “Üç günlük kısa tatilden sonra 29 Haziranda Harbiye Açık Hava tiyatrosundaki film şarkılarımla “Başrolde Emel Sayın” konserime hazırım” mesajı ile yayınladı.

Yorum Yap