Magazin

Boşanma Aşamasında Olan Zerrin Özer’den Açıklama!

Ünlü sanatçı Zerrin Özer 36 saat süren evliliğinin ardından boşanma kararı almıştı.

Özer evlendiği kişi hakkında basına yansıyan iddialar üzerine hayli sıkıntılı saatler günler yaşamış ve boşanma kararı almıştı.Bu süreç içinde yanında bulunan ve destek veren menajeri Kemal Aslan’ı hedef alan eleştirilere sanatçı son noktayı koydu ve sosyal medya hesabından konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

zerrin özer, kemal aslan, zerrin özer’in evliliği, boşanma

İşte Zerrin Özer’in o açıklaması…

Canımdan çok sevdiğim dostlarım, hepinizin bildiği gibi son zamanlarda talihsiz olaylar yaşamaktayım,beni son derece üzen bu olayları sağlıklı bir şekilde atlatmaya çalışırken ve ivedilikle boşanma işlemlerini yürüttüğüm bu dönemde, menajerim Kemal Aslan ile ilgili olumsuz bir takım yorumların da beni üzdüğünü siz sevenlerimle paylaşmak isterim.
İyi niyetinden asla şüphe etmediğim değerli dostum,menajerim ve açıklamaları bilgim dahilinde olan Kemal Aslan’ ın hali hazırda çok sıkıntılı olan bu süreçte,evlilik kurumuna olan saygısından yaptığı yapıcı yorumlar ve bilgilendirmeler maalesef yanlış anlaşılmıştır.
Yapmış olduğum evlilikten kaynaklanan iddiaları Kemal Bey gibi ,diğer yakın dostlarımda şaşkınlık içerisinde izlemektedir.
Bu nedenle hiçbir zaman desteğini tarafımdan esirgememiş olan Kemal Aslan’ ın bu konuda daha fazla incitilmemesi için siz sevenlerim ve değerli basın mensubu arkadaşlarımın anlayışını rica ediyorum.
Her zaman olduğu gibi başımın üzerinde yeri olan ve benimle ilgili konularda hassasiyetini bildiğim ve fikirlerine son derece saygı duyduğum SİZ Canlarım….Rabbim SİZ’leri korusun.Teşekkür ederim…Saygılarımla.ZR

Yorum Yap