Özlem Savaş'Kötüyü Oynamak İyi Geldi' - Magazinmatik.com
Magazin

Özlem Savaş’Kötüyü Oynamak İyi Geldi’

Ekranların en iddialı günlük dizi filmi Elif, senaryosundaki iyi ve kötü karakterlerle izleyiciyi ekrana bağlamayı bildi.

Başarılı oyuncu kadrosunun canlandırdıkları kişilikler karşılığında aldıkları tepkilerde ödülleri oldu. Elif isimli günlük dizide Kıymet karakterine hayat veren tecrübeli isim Özlem Savaş, aldığı tepkilerden çok memnun dizi fanatiklerinin canlandırdığı karakteri sevmemesinin kendisi için övgü olduğunu vurguladı.

Ekranların sevilen ismi Özlem Savaş “Elif isimli günlük dizi filmde kıymet karakterini oynarken çoğu zaman böyle hain kadın olurmu diye bende kızıyorum.Benim işimde bu kötülükleri en iyi şekilde izleyiciye yaşatmak, bunda çok başarılıyım ki izleyici bana öfke dolu, bir oyuncunun Oskar’ı canlandırdığı karaktere ilgi gösterilmesidir. Elif dizisindeki kötü kıymet bana iyi geldi” dedi.

Kıymet Kimdir?

Elif dizisi 5. sezonda sonunda kötü karakterini buldu; ama bu sefer gelen Kıymet karakteri gerçekten bize dizi de ki eski kötü karakterlerin kıymetini bildirecek gibi. Özlem Savaş Elif dizisinin kötü karakteri Kıymet olmaya geliyor. Siz şimdiden  Kıymet’e sarı çıyan da diyebilirsiniz.

Yorum Yap