İvana Sert 'Paranın Kıymetini Bilirim' - Magazinmatik.com
Magazin

İvana Sert ‘Paranın Kıymetini Bilirim’

Abone Ol

Güzelliği ve seksiliği ile oldukça konuşulan İvana Sert’in müzik yazarı Pop Bizde’nin  sorularına samimi cevaplar verdi.

İvana Sert ”Estetiğe karşı mısınız?”sorusuna şöyle iddialı bir yanıt verdi : ”Estetik dokunuşlar 50’den sonra neden olmasın? Belki bir şeyler yaptırabilirim ama doğal bir şeyler yaptırmak isterim, hiç anlaşılmaması gerek. Şu an da estetiğe karşı değilim ama estetik yaptıranların hepsi birbirine benziyor, bu da beni rahatsız ediyor. Bence doğal halimiz, en güzel halimiz. Beğenmediğimiz küçük kusurlarımızı biz farklı kılıyor bence. Allah nasıl yarattıysa, öyle olmalıyız.”

 

Çocuk yaşlarda ailesiyle birlikte uzun süre maddi zorluklar çektiğini hatırlatılan İvana Sert’in müzik yazarı Pop Bizde’ye yanıtı şöyle oldu : ”Estetik dokunuşlar 50’den sonra neden olmasın? Belki bir şeyler yaptırabilirim ama doğal bir şeyler yaptırmak isterim, hiç anlaşılmaması gerek. Şu an da estetiğe karşı değilim ama estetik yaptıranların hepsi birbirine benziyor, bu da beni rahatsız ediyor. Bence doğal halimiz, en güzel halimiz. Beğenmediğimiz küçük kusurlarımızı biz farklı kılıyor bence. Allah nasıl yarattıysa, öyle olmalıyız.”

Yorum Yap