Magazin

Demet Akalın Cengiz Semercioğlu Kavgası Büyüyor!

Gazeteci ve TV 100 magazin programı yorumcusu Cengiz Semercioğlu, bugünkü köşesinde Demet Akalın ve Selin Ciğerci’nin Maldivler’de tatil yapmalarını eleştirdi.

Semercioğlu, Akalın için, “Hepsi fotoğraflarının altında Maldivler tatil çekiliş ilanları paylaşıyor. Belli ki telefonlarını gömmesinler, sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler’e davet edilmişler zaten” dedi.

“YEDİĞİN, İÇTİĞİN ZIKKIMLANDIĞIN HER ŞEYİ YAZDIN”

Semercioğlu’nun yazısına Demet Akalın’dan cevap gecikmedi. Instagram hesabının hikaye bölümünden video çeken Demet Akalın, şunları söyledi: “Cengiz Semercioğlu bizim Maldivler tatilinden baya etkilenmiş. Oğlum sen senelerce davet edildiğin yerleri koskaca Hürriyet’e yazdın la. Yediğin, içtiğin, zıkkımlandığın her şeyi yazdın yavrum. Tur şirketi sizi de götürürdü ama eski havan yok. Artı biz bilet paralarımızı kendi cebimizden ödedik. Saygılar yavrum.” açıklamasından sonra Semercioğlu’da , ‘Otur sıfır’ dedi.

Şarkıcı Demet Akalın’dan cevap gecikmedi: “Yaaa çok mutsuz uyandım Cengiz bana ‘otur sıfır’ demiş Maldiv’de hiç rüzgar yoktu!!! Haa unutmadan ekstraları da kendimiz ödedik”

 

Yorum Yap