Astrolog Şenay Devi 'Gökyüzü Yalan Söylemez' - Magazinmatik.com
Magazin

Astrolog Şenay Devi ‘Gökyüzü Yalan Söylemez’

Abone Ol

Dr. Astrolog Şenay Devi, dün akşam Levent’te Köşebaşı adlı mekânda iftar yemeği verdi.

Aralarında İvana Sert, Nur Yerlitaş, Umut Akyürek, Funda Erkoç, Banu Noyan, Şule Zeybek, Sinem Yener Ekşioğlu, Oktay Seven, Cem Özkök ,Oktay Ertuğrul,Suat Filiz ,Dilek Birgen,Cemal Günbaş , İsmail Ertaş ve Betigül Ceylan gibi sanat, medya ve iş hayatından arkadaşlarıyla birlikte iftar yapan Dr. Astrolog Şenay Devi, çıkışta yakın arkadaşı Nur Yerlitaş ve İvana Sert ile basın mensuplarının karşısına geçti.

Şenay Devi, organize ettiği geceyle ilgili olarak “Dostlarımız geldiler ve şeref verdiler. Hepsini çok seviyorum. Geldikleri için çok teşekkür ederim. Hayat dostlarla birlikte güzel” dedi.

Nur Yerlitaş, Şenay Devi hakkında “Ameliyata gireceğim dedim ‘bana şuan olma’ dedi. Bende iptal ettirdim ve sonra ameliyatı oldum. Göğüs filmi çekildi ve problem çıktı adı kanser. O zaman ameliyat olsaydım ben o hastalığın farkında olmayacaktım. Onun dediği tarihte oldum ve dediği çıktı” dedi.
Şenay Devi de Nur Yerlitaş’ın sözlerinin ardından “Gökyüzü yalan söylemez. Doğru zamanda doğru işi yapıp zamanı iyi değerlendirmek lazım. O dönemdeki süreçte gökyüzü sağlık durumunun kötü olacağını gösteriyordu” dedi.

 

Yorum Yap