Kısmetse Olur Melis'in Açıklamaları Şok Etti! - Magazinmatik.com
Anasayfa Magazin

Kısmetse Olur Melis’in Açıklamaları Şok Etti!

Kısmetse Olur yarışmasının en dikkat çeken yarışmacılarından Melis Buse Betyakan’ın yaptığı itiraflar izleyenleri şok etti.

Bir döneme damga vuran Kısmetse Olur programının dikkat çeken gelin adaylarının başında gelen Melis Buse Betkayan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu.

Her şey kurguydu, biz cast ekibiydik!

Melis Buse Betkayan, adını duyurduğu yarışma hakkında, ‘Her şey kurguydu, biz cast ekibiydik’ dedi. Melis Buse Betkayan: ‘Yarışmanın üzerinden 2-3 sene geçti ama bir ömür geçse de olurdu. Güzeldi bitti. Unutulsun istemiyorum sonuçta oradan tanındım. Yoksa beni kimse tanımıyordu sıradan bir insandım hala da öyleyim.
Ayrıca çok severek yaptığım bir iş değildi ve bitti. Sonuçta hepimiz casttık. Hiçbir gerçeklik payı olmayan kurgudan oluşan bir işti. ben bu işe bilerek başladım ama evlilik programı olacağını bilmiyordum. İnsanların bunu gerçek zannetmesi üzücü. Yapım şirketi kandırdı insanları.Beni etkileyen bir durum olmadı. Ben oyuncu olmak istedim bunun için katıldım. Oradan olan biri oyuncu olamıyor çünkü önünüze bir set koyuyorlar. Benim 3 yıllık sözleşmem vardı daha yeni bitti.

Yorum Yap