Magazin

Halk Tv ile Yolları Ayrılan Oya Lale Özan Arslan Açıklama Yaptı

Halk Tv’de 1 Nisan Pazartesi günü aralarında Oya Lâle Özan Arslan,Semra Topçu, Rahmi Aygün,Barış Yarkadaş,Atakan Gültekin,Gokhan Demirel gibi isimlerin olduğu çok sayıdaki kişi işten çıkartılmıştı.

Bu işten çıkartılmalara tepki gösteren ve Halk Tv’de izlenme rekorları kıran Halk Arenası programını yapan Uğur Dündar’da istifasını vermişti.

Bu işten çıkartılmalar hakkında Halk TV’den bir açıklama yapılmazken işine son verilen ve kurulduğundan beri büyük bir özveri ile çalışan Oya Lale Özan Arslan sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Arslan yaptığı açıklamada “Sevgili dostlarım, evet olanlar doğrudur. 10 yıllık emeğimin karşılığı bu kadar çirkin olmamalıydı. Kararı verenlerin ne kadar iş bilmez olduğu bellidir, umarım Halk Tv için iyi olur. Genel Mdr’müz Şaban Sevinç’in bu kararla ilgili hiçbir dahli yoktur özellikle belirtmek isterim,‘Derin İşler’ diyelim veda edelim, böyle dönemler turnusoldur hepiniz can dostum oldunuz ilginize sevginize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız destek veren Sn Uğur Dündar ve hep yanımızda olan Şaban Sevinç ve çalışma arkadaşlarıma saygı ve sevgiyle…”sözlerine yer verdi.

 

Yorum Yap