Hacklenen Aynur Aydın 'Çişim Geldi' Dedi Takipçileri Şok Oldu! - Magazinmatik.com
Sosyal Medya

Hacklenen Aynur Aydın ‘Çişim Geldi’ Dedi Takipçileri Şok Oldu!

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın sosyal medya hesabından yaptığı  “Çişim Geldi” paylaşım ile şok yaşattı.

Aynur Aydın’ın tuvalette çektirdiği  fotoğrafın altına düştüğü “Çişim Geldi” notu ile okuyanlar önce şaşırdı  sonra güzel şarkıcı hacklendi mi? diye sorusunu sormaya başladılar.

Aynur Aydın’ın tüm sosyal medya hesaplarında aynı paylaşımın olması dikkat çekiciydi.

Sanatçının müzik firması Seyhan Müzik bir  açıklama yaptı ve ”  Firmamız sanatçılarından Aynur Aydın’ın twitter ve instagram hesapları çalınmıştır. Hesapların geri alınması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Lütfen yapılan paylaşımlara itibar etmeyin.”dedi.

Aynur Aydın Kimdir?

Türk şarkıcı ve şarkı yazarı Aynur Aydın, 15 Aralık 1985’te Münih, Batı Almanya’da doğdu. 10 yaşlarında şarkı söylemeye başladı ve ilk tecrübelerini çocuk ve gençlik tiyatro sahnelerinde topladı. Yeteneğini geliştirme çabasıyla 18 yaşında ilk sahne şovlarını vermeye başladı. 2000 yılında Sürpriz adlı bir gruba katıldı ve ilk albümlerini İstanbul’da kaydettiiler.

Bu sayede, uluslararası sahnelere de çıkmaya başladılar. Birkaç yıldan sonra Aydın gruptan ayrıldı ve kariyerine solo devam etmeye karar verdi. 2009 yılında albüm hazırlıkları için kolları sıvadı. Albümü için iki yıllık çalışmalar gerçekleştirdi. Aydın, ilk aşamada 13 İngilizce şarkı hazırladı. Daha sonra bu şarkılar, Türkçe versiyonları ile 12 Çeşit La La – 12 Ways to La La albümünde birleştirildi. Aynur Aydın, ilk klip şarkısını “Yenildim Daima” ve aynı şarkının İngilizce versiyonu olan “DNA” ya çekti. 2011’de ilk stüdyo albümü 12 Çeşit La La – 12 Ways to La La’nın çıkış şarkısı “Yenildim Daima” ile Türkiye’de tanındı. 2016 çıkışlı ikinci stüdyo albümü Emanet Beden’deki “Günah Sevap” ve “Damla Damla” şarkıları Türkiye’de liste başarısı yakalayarak üç numara oldu.

İşporta şarkısı 2012 yılının haziran ayında Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar arasına girdi. 2013 yılında ilk single çalışması “Life Goes On”u dijital ortamda yayımladı Aynı yıl Erdem Kınay’ın 2.proje albümü “Proje 2″de “Sınır” isimli şarkıyı seslendirdi.

Nisan 2016’da ikinci stüdyo albümü Emanet Beden’i her ikisi de Türkiye’de üç numaraya yükselen “Günah Sevap” ve “Bi Dakika” eşliğinde piyasaya sürdü.

Yorum Yap