Magazin

Spice Girls Grubunun Cinsel İlişki İtirafında Bomba Gelişme!

90’lı yılların ünlü grubu Spice Girls’ün solistlerinden Mel B, grubun bir diğer üyesi Geri Halliwell ile 20 yıl önce cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf etmesi şok etkisi yarattı.

Geçtiğimiz günlerde bir programda 90’lı yılların en popüler İngiliz müzik grubu Spice Girls’ün üyelerinden Mel B  grubun bir diğer üyesi Geri Halliwell ile  20 yıl önce tek gecelik cinsel ilişki yaşadığını itiraf etmişti

Yıllar sonra yeniden bir araya gelen ve turneye çıkan Spice Girls’ün üyelerinden 43 yaşındaki şarkıcı Mel B, Piers Morgan’s Life Stories adlı TV programında, Geri Halliwell ile 20 yıl önce bir saat süren cinsel ilişki yaşadıklarını itiraf etti.

Mel B, “Biz çok iyi arkadaştık. Sadece oldu. Önemli bir şey değildi” dedi.

“Sadece gülüp geçtik hepsi bu. Yalnızca bir defa oldu, tekrar yaşanmadı” diyen Mel B, “Ben dürüst biriyim ve buna kitabımda yer vermeme sebebim, kitabımın bu tür şeylerle ilgisi olmaması” ifadesini kullandı.

Televizyoncu Piers Morgan’a konuşan Mel B sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Geri’ye konuyla ilgili soru sorulduğunda yalanlamayacağını umuyorum çünkü oldu ve bitti, önemli bir şey değildi. Sadece eğlenceliydi. Bana bir soru sordunuz ve yanıtladım.”

Mel B, “Bunun için benden nefret edecek çünkü köşkünde eşi ile beraber havalı bir hayat sürüyor. Fakat bu gerçek. O ve eşi beni öldürecek…” sözlerini de sarf etti.

Grubun Mel C adıyla anılan bir diğer üyesi Melanie Chisholm , iki grup arkadaşının yaşadıklarını duyduktan sonra şaşkınlığını, “Bunlar tamamıyla benim için yeni bilgiler” şeklinde ifade etti.

Aslında Geri Halliwell  yıllar evvel yapılan bir röportajda Mel B’nin günümüzde itiraf ettiği o bir saatlik cinsel ilişkiyi isim vermeden anlattığı ortaya çıktı.

Geri Halliwell, o röportajda, bir kez yaşadığı cinsel ilişki sonrasında eşcinsel olmadığını anladığını açıklıyor.Radyo söyleşisinde, Mel B (43) ile olduğunu açıklamadığı lezbiyen ilişkisi hakkında konuşan Halliwell, “Göğüsleri seviyorum ama diğer şeyler benim harcım değil” diyor.Halliwell’in, “Lezbiyenlikle ilgili şeyleri sevmiyorum. Bir denemeydi. İçkiliydim” sözleri dikkat çekti.Şimdi F1 milyoneri Christian Horner ile evli olan Geri Halliwell, 90’lı yıllarda verdiği röportajda, ilişki yaşadığı Mel B hakkında konuşurken, “Asla onun kim olduğunu söyleyemem. Onun da benim gibi lezbiyen olmadığını düşünüyorum. Sizin hayal gücünüze bırakıyorum” diyor.

medyafaresi.com

Yorum Yap