Hazal Kaya'yı Sinirlendiren Haber! - Magazinmatik.com
Magazin

Hazal Kaya’yı Sinirlendiren Haber!

Oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz günler aramızdan ayrılan  Ayşen Gruda’nın ölümünü kendisine hayranlarının hatırlattığı şeklinde çıkan  haberlere  tepki gösterdi ve “Haddinizi aşmayın, terbiyesizleşmeyin ” dedi.

Kaya, bazı internet sitelerinde çıkan bu haberleri sonrası “Kimsenin hatırlatmasıyla, verdiği tepkiyle paylaşım yapacak biri değilim ki bu bir ustaya veda mesajı. Hayatımı sosyal medyada yaşamıyorum. Siz de bunu çok iyi biliyorsunuz. Benden kendinize hele ki bu tarz bir içerikle haber çıkaramazsınız. Haddinizi aşmayın, terbiyesizleşmeyin…” dedi.

Hazal Kaya, ‘Bizim Hikaye’ dizisinde birlikte oynadığı Ayşen Gruda’nın ölümünün ardından Instagram hesabından rol aldıkları diziden bir fotoğraf paylaşarak

“Çok güldük birlikte, çok eğlendik, çok dertleştik, çok anladık birbirimizi öyle ki birbirimizin derdini dert edindik… Çok şey öğrendim ondan, azıcık zamanda… Çok şanslı hissediyorum kendimi. İşine ve kendine duyduğu saygı, hayat enerjisi, kararlılığı, zekası, bilgi birikimi, duygusal derinliği ömrüm boyunca ilham olacak bana… Seni çok seviyorum Ayşen abla…hoşça kal…” yazmıştı.

Yorum Yap