Kadınlar Erkeklerde 12 Özellik Arıyor! - Magazinmatik.com
Kadın&Moda

Kadınlar Erkeklerde 12 Özellik Arıyor!

Kadınlar erkeklerde 12 ideal özeliğin olmasını istiyor.Beyler eğer bu 12 ideal özelliğe dikkate eder ve uygularsanız kalbini fethedemeyeceğiniz kadın yok gibi..

Pekiyi bu 12 ideal özellik neler?

Anlayışlı Olun

Anlayışlı Olması

Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız karşı tarafa da öyle  davranılmalıdır. Bir ilişkide ki en büyük sorunların başında anlayışlı olmamak geliyor. Birbirinizin hayatında  ki alışkanlıklara yaşanan olaylara karşı anlayışlı olunmalıdır. Eğer anlayışlı biriyseniz ya da çabalıyor iseniz listeye girmiş bulunuyorsunuz. Kadınlar hayatlarında düşünceli erkekler istiyor unutmayın..

Bakımlı Olun

Bakımlı Olması

Bakımlı olmak iki tarafında isteyeceği şeylerden biridir. Kişisel bakım, temizlik anlamına gelir. Kimse ter kokan, saç sakal birbirine girmiş bakımsız bir erkekle olmak istemez, unutmayın. Kadınların listesine girmek bir yana kendiniz içide oldukça önemlidir.


Bilgili Kültürlü Donanımlı Olun

Bilgili Kültürlü Olması

Az da olsa her konuda bir fikriniz olmalıdır. Sadece bilgisayar oynayarak  ya da sosyal medya da takılarak bilgili biri olamazsınız. Bunlara ayırdığınız vakti kitaplara araştırmalara harcasınız her yerde rahatlıkla konulara dahil olabilirisniz. Kadınlar boş olan insanları pek sevmezler.

Espri Anlayışınız Olsun

Espri Anlayışı Olması

“Kadınlar kendilerini güldüren erkekleri severler” sözü kesinlikle doğrudur. Yerinde ve doğru zamanda olan espriler hem sizin zekanızı hemde mizah yönünü gösterir. Kadınlar böyle erkekleri kaçırmak istemezler

Her Konuda Dürüst Davranın

Her Konuda Dürüst Davranış

Dürüstlük bir ilişkinin omurgasıdır. Dürüstlük bir ilişkinin omurgasıdır.. Mtlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız, karşınızdaki kişiye dürüst olmayı öğrenmelisiniz.

Güvenilir Olun

Güvenilir Olması

Kadının ailesinden biri olmayan birine güvenmesi oldukça güçdür. Hele ki erkeklere. Size duyduğu güvenle kendini tamamiyle size bırakır. Onun güvenini kazanın, gerisi sizde..

Şık Giyinin

İyi Giyimli Olması

İyi giyimli giyinin diyince marka giyinmekten söz etmiyorum. İyi giyim temiz, şık ve iyi kombin demektir. Mesela bir dönem erkekler arasında  moda olan pantolunu kalçanızın altına kadar indirmek gibi giyinmek gibi davranışlar yapmayın. İyi bir kombinle kadınların listesinde kendinize yer bulursunuz.

Gelecekte İyi Bir Baba Adayı Olacağınızın Sinyalini Verin 

Gelecekte İyi Bir Baba Adayı Olması

Bir aile kurmak ve anne olmak kadınların hayallerinde başta gelir. Ama karşısında ki kişinin nasıl bir eş ve baba olacağını da ayrıca düşünürler. Ona çocukları sevdiğinizi ve onlarla iletişiminizin iyi olduğunu gösterin.

Korumacı Olun

Korumacı Olması

Korumak ve kıskanmak arasında ki ince çizgiyi bilin öncelikle. Her kadın ihtiyaç duyduğunda partnerinin kollarının altında  sığınabilmeyi ister Çünkü erkeğin gücü ve şefkati sayesinde kendini güvende hisseder.

Maddi Başarınız Olsun

Maddi Başarı

Ve geldik para konusuna.. “Kadınlar paraya değer veriyor, kadınlar parasız yapamaz” sözlerini çok duymuşsunuzdur. Şuan da neredeyse her kadın kendi ayakları üzerinde durabiliyor ve ev ekonomisine katkı sağlayabiliyor. Öyle her şeyiniz olmasa da en azından ev geçindirebilecek  kadar kazansanız yeter.

Romantik Olun

Romantik Olması

Romantik bir erkek kadınların en sevdiğidir. Onu özel hissettirmeniz, ufak sürprizleriniz aranızda ki bağı güçlendirir ve bu size cinsel yönden de artı olarak döner.

Sevgi, Saygılı Olması

Sevgi, Saygılı Olması

Sizden istenen aslında çok basit. Onu sevdiğinizi hissettirin. Düşüncelerine ve ona saygıyla yaklaşın.
Boxerdergisi.comYorum Yap