Magazin

24 Ekim 2018 Boğa Burcunda Dolunay

 

 

SÜRPRİZLERİN DOLUNAYI

 

24 Ekim saat 19:45’te  Boğa burcunun 01*13’ derecesinde bir DOLUNAY gerçekleşiyor.

Dolunay ile Uranüs kavuşumda olduğundan; beklenmedik olayların açığa çıkacağı bir Dolunay olarak değerlendirebiliriz bu Dolunay’ı.

Dolunay’ın yönetici gezegeni Venüs; Dolunay’ın karşıt konumunda Güneşle kavuşurken  retro sürecinde olduğunu hatırlamakta fayda var.

Dolayısı ile kişisel bazda “ilişkiler” temalı, ülke bazında ise “finans ve diplomasi” temalı beklenmedik sürpriz gelişmelerin açığa çıkacağı bir Dolunay’dan söz edebiliriz.

Dolunaylar gergin zamanlardır. Enerjimizin yükseldiği,  vücut  sıvılarımızın arttığı gündür. Dolayısı ile bugün vücudumuzda oluşan bu şişkinliğin nedenidir.

Bu Dolunay Satürn /Oğlak ile kurduğu 120 derecelik majör acının etkisi ile; disiplin ve sorumluluklarımızın neler olduğuna dair de bir farkındalık yaşanabilir Dolunayda ve takip eden 15 gün içinde.

Dolunay ise Aydüğümlerine 90 derecelik sert açısını gerçekleştirirken,          T-kare açı kalıbının apeksinde  konumlandığını görüyoruz.

Dolayısı ile burada; ani gelişen olaylar karşısında, sıkışan bir enerji ile Dolunay’ın beklenmedik bir patlamayla açığa çıkacak olan enerjisinden söz edebiliriz.

Birden meydana gelen bir elektirikli ve gerilimli bir ortamın oldukça da kısa süreli etkili olup, enerjinin kısa sürede geçeceğini düşünebiliriz.

Ancak beklenmedik olan bir durumun ifşası şeklinde olarak hayatımızı yansıyabilir.

 

Diğer taraftan yine Uranüsyen bir Dolunay olduğundan; Dolunay enerjisi ile açığa çıkıp, gözler önüne serilecek olan durumun, teknoloji aracılığı ile gerçekleşeceğini de düşünebiliriz.

 

Kişisel bazda;

  • Eski ilişkileriniz veya aşkınızla ilgili bir durumun teknoloji arajılığı ile ortaya dökülmesi olarak yaşanabilir
  • İlişkiden özgürleşmek olarak, açığa çıkabilir, hiç aklınızda yokken, birden kendinizi ilişkinizden ayrılmış bulabilirsiniz.
  • Partneriniz, eski bir aşkının gündeme gelmesi sonucu, sizden ayrılmak istediğini bildirebilir.

Ülke bazında ise;

  • Diplomaside beklenemedik, birden parlanılan gerilimli bir 15günlük süreçten bahsedebilir.

Enerji birden ortaya çıkıp, beklenmedik şekilde gelişip kısa süreli etkili olabilir.

  • Finansal olarak birden açığa çıkan bir gerilim veya krizden bahsedilebilir. Ancak kısa süreli olacaktır.
  • “Teknoloji kadastrofesi” diyebileceğimiz, finansal alanın alt üst olabileceği ve kısa süre etkili olabilecek bir kaostan söz edebiliriz.

 

24 EKİM BOĞA DOLUNAYINDA TÜRKİYE

24 Ekim saat 19:45’te  Boğa burcunun 01*13’ derecesinde derçekleşen  DOLUNAY; Türkiye’nin müttefik ülkelerini, üye olduğu grupları (Nato, Bm, Ab) gibi alanları gösteren alanda  gerçekleşiyor.

Dolayısı ile bu Dolunay’da ve takip eden 15 günlük süreç içinde Diplomatik bazda aniden gelişen olaylar sonucu açığa çıkacak olan Nato, birleşmiş milletler veya Avrupa Birliği gibi üye olduğumuz gruplar tarafından veya herhangi birinden bazı açıklamalar duyabiliriz.

Her nasıl bir konu meydana gelecekse, bu hiç aklımıza gelmedik ve beklenmedik durumlar olacaktır. Çünkü Uranüs enerjisi, farklı olup, daha önceden eşi benzeri görülmemiş, birden ortaya çıkan ve kısa süreli etkili olan durumları anlatır.

Dolunay’ın ayrıca Türkiye için yükselen yöneticisi olduğunu düşünürsen ülkemiz için oldukça önemli olan durumların meydana geldiği bir enerjiden söz ediyoruz.

 

Sağlıkla

Özlem Çetinkaya YILMAZ

Danışmanlık ve sorularınız için

☎ 0531 – 258 51 28  Whatsapp

veya  ozlemce@outlook.com  mail atabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap