Fear the Walking Dead 5. Sezon Onayını Aldı! - Magazinmatik.com
Tv&Medya

Fear the Walking Dead 5. Sezon Onayını Aldı!

The Walking Dead dizisinin spin-off’u niteliğindeki Fear the Walking Dead’in ekran macerası 5. sezonuyla sürecek.

Abone Ol

Emmy ödüllü The Walking Dead dizisinden hemen önce yaşananları gösteren ve  dünyanın zombi cehennemine teslim olmadan önce Los Angeles’ta baş gösteren salgın günlerine bizleri götüren Fear the Walking Dead’in 4. sezonunun ikinci yarısı 12 Ağustos’ta başlıyor.

FEAR THE WALKING DEAD SENEYE DE EKRANLARDA!

Dizinin 4. sezonu ekrana gelmeye hazırlanırken hayranlarına güzel bir haber daha geldi ve Fear the Walking Dead 5. sezon onayını aldığı açıklandı…

FEAR THE WALKING DEAD 5. SEZON DETAYLARI

Beşinci sezonun 2019’un yaz döneminde başlaması planlanıyor. AMC Studios yapımcılığında hazırlanan; Scott M. Gimple, dizi sorumluları Andrew Chambliss ve Ian Goldberg ile birlikte Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd ve Greg Nicotero’nun yürütücü yapımcılığını üstlendikleri dizinin oyuncu kadrosunda Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace ve Jenna Elfman gibi isimler yer alıyor. 10 Haziran’da 4. sezonun sekizinci bölümü “No One’s Gone” ile sezon arasına giren Fear the Walking Dead bu bölümde Madison Clark’ın (Kim Dickens) ölümü gibi şok edici gelişmelerle karşımıza çıkmıştı.

Yorum Yap