Müzik

Yeni Albüm Şimdiden Dillere Düştü!

Şebnem Ferah, geçtiğimiz ay yayınladığı, 4 haftadır müzik listelerinin zirvesinde yer alan yeni albümü “Parmak İzi” sonrası ilk İstanbul konserini 12 Mayıs’ta Zorlu PSM sahnesinde verdi.

 

Şebnem Ferah, geçtiğimiz ay yayınladığı, 4 haftadır müzik listelerinin zirvesinde yer alan yeni albümü “Parmak İzi” sonrası ilk İstanbul konserini 12 Mayıs’ta Zorlu PSM sahnesinde verdi. 5 yıl aranın ardından, Pasaj Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunulan “Parmak İzi” albümü ile 4 haftadır müzik listelerinin zirvesinde yer alan Şebnem Ferah, hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği konserde “Kadın” (1996) albümünden “Parmak İzi” (2018) albümüne uzanan geniş ve özel repertuvarıyla, kendisine eşlik eden binlerce dinleyicisine muhteşem bir konser ziyafeti sundu.

 HAYRANLARI EŞLİK ETTİ

Yeni albümünden “Bir Başka Yol Var” ve “Parmak İzi” şarkıları ile konsere başlayan Şebnem Ferah’a, “Koridor” şarkısına başladığı andan itibaren binlerce kişi marş söyler gibi eşlik etti. Şebnem Ferah şarkıya başladıktan kısa bir an sonra susarak mikrofonu hayranlarına uzattı onların sesinden kendi şarkısını dinledi.

“Sevgili dostlarımız hepiniz hoşgeldiniz… Bu gece ki konser iki anlamda önemli. Yeni albümümüzün lansmanı gibi ve İstanbul’da olduğumuzu hissediyoruz. İstanbul’da ilk konser biraz karne almak gibi, o yüzden heyecanımı maruz görün lütfen. İzniniz olursa olmazsa da (gülüşmeler) ilerleyen dakikalar da yeni albüme geri döneceğiz.” diyerek “Koridor” şarkısından sonra hayranları ile sohbet eden Şebnem Ferah “Çakıl Taşları” ile konsere hız kesmeden devam etti.

Sahne arkasında yer alan ekranlarda, her şarkı için hazırlanan videolar ve ışık tasarımı; müzikal olduğu kadar görsel bir şölenin de yaşanmasını sağladı.

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!
Do you like this post?
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorum Yap