Tv&Medya

RUBY ROSE Lezbiyen Batwoman’ı Canlandıracak

ruby rose lezbiyen batwoman'ı canlandıracak

Lezbiyen Batwoman’ı yine bir lezbiyen olan Ruby Rose canlandıracak

Arrow, Supergirl, The Flash, Legends of Tomorrow gibi birçok süper kahraman dizisine ev sahipliği yapan The CW kanalı şimdide  Batwoman karakterini merkezine yeni bir  dizinin hazırlıklarına başladı.

İlk olarak  yeni yayın sezonu olan Aralık ayında Arrowverse olarak bilinen evrenin tüm süper kahramanlarını bir araya getirecek ortak bir bölümde tanıtılması beklenen Batwoman karakterini canlandıracak isim de belli olduRuby RoseBatwoman karakteri olarak karşımıza çıkacak!…

BATWOMAN dizisinin konusuna gelince  senaryosu Dries tarafından kaleme alınan dizinin hikayesi; toplumsal adaleti sağlamak için büyük bir tutkuya ve aklından geçeni söyleme konusunda doğal bir yeteneğe sahip olan Kate Kane karakterini merkezine alıyor. Gotham şehrinin sokaklarına Batwoman kimliğiyle çok iyi eğitilmiş bir sokak dövüşçüsü olarak adım atan ve her geçen gün artan suç olaylarının önüne geçmek isteyen Kate için henüz süper kahraman tanımlaması yapmak biraz güç! Aynı zamanda lezbiyen olan karakter umudun sembolü olmadan önce kendi sorunlarının üstesinden gelmelidir. Hikayesinin merkezinde bir eşcinsel karakterin yer aldığı, çizgi romandan uyarlanan ilk süper kahraman dizisi olma özelliğindeki Batwoman’a hayat verecek Rose da bir lezbiyen.

RUBY ROSE bundan öncede Netflix’in Orange is the New Black dizisinin üçüncü sezonunda Stella Carlin karakteriyle karşımıza çıkmıştı  Ruby Rose ayrıca XXX: The Return of Xander Cage, Resident Evil; Final Chapter, John Wick: Chapter Two ve Pitch Perfect 3 gibi filmlerde rol aldı. Oyuncu Warner Bros. filmi The Meg’in de kadrosunda bulunuyor.

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!
Do you like this post?
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorum Yap